Saç Boyası | Biobellinda
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Sol

Saç Boyası

5 Ürün
 
  
Sırala :
Kampanyalar
Kapat
Filtrele
Kapat
Geri
KATEGORİLERİMİZ
Kapat
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 5.6 Sıcak Çikolata
243,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
243,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 9.0 Sahra Sarı
243,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 10.0 Papatya Sarı
243,00 TL
 
Ürün
Stokta Yok
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 4.0 Türk Kahvesi
243,00 TL
 

Kalıcı Renkli Saç Boyası

Kalıcı Renkli Saç Boyası

Kadınların dış görünüşlerinde değişiklik yapmayı en çok tercih ettiği yer saçları olmaktadır. Düz ve sık kullanılan renklerin yanı sıra renkli saç boyaları son zamanların ilgi odağı oluyor. Kalıcı renkli saç boyası sayesinde kadınlar birbirinden iddialı saç renkleri denemektedir. Renkli saç boyaları birçok renk çeşidi ile her zevke hitap etmektedir. Bunun yanı sıra oldukça kalıcı olması ile uzun süre kullanım sağlıyor.

Renkli saç boyaları bunun yanı sıra renk çeşidine göre de özellik gösteriyor. Koyu renk saç boyaları çok uzun süre kullanım sağlarken açık renkler akma problemi yaşatabiliyor. Koyu renklerden mavi, yeşil ve koyu kırmızı renkler saça çok daha iyi tutunabiliyor. Elbette ki koyu veya açık renkli saç boyaları tercih edileceği zaman saça açma işlemi uygulanması gerekiyor. Bu sayede renk saçta kendini daha iyi gösterirken temiz sonuç elde ediliyor. Saçlarda ki radikal ve güzel değişiklik için renkli saç boyaları oldukça başarılı olmaktadır.

En İyi Kalıcı Renkli Saç Boyası

Saç boyalarından asıl beklenen rengin tam olarak ortaya çıkmasıdır. Bunun yanı sıra kalıcı olması da bir diğer istenilen performans olmaktadır. Kalıcı renkli saç boyası bu kapsamda iyi bir tercih olabilir. Elbette ki saç hangi renge boyanırsa boyansın belli başlı faktörlere dikkat edilmesi gerekiyor. Bu faktörlere dikkat edildiği zaman uzun kullanım sağlayan bir renk elde etmek mümkündür.

Saç boyası seçerken uzun süre kalıcılık vaat eden boya seçmek ilk adım olacaktır. Bunun yanı sıra saç zemininin boyaya hazır olması da rengi tutarak uzun süre kullanım sağlar. İstenilen saç rengine göre boya tercihinde bulunmak da bu adımlardan biri olmaktadır. En iyi kalıcı renkli saç boyası söz konusu olduğunda karşımıza birden fazla seçenek çıkmaktadır. Elbette ki bu seçeneklerden en mantıklısını değerlendirmek için mutlaka bu ürünlere dair etkili bir araştırma yapmak gerekmektedir.

En iyi kalıcı renkli saç boyası kapsamında renklere göre yapılan araştırma mantıklı olacaktır. Sebebi ise boya markalarının sunduğu çeşitli renkler markaya göre değişmektedir. Şeker pembesi veya koyu mavi gibi boya renklerinde en iyi sonucu verecek boya markası tercih ediliyor. Bu sayede de renk isteğine göre boya daha kalıcı olmaktadır. Böylece saç boyasının uzun ömürlü olması da mümkün hale gelmektedir.

Kalıcı Mavi Saç Boyası

Son zamanların saç akımlarından olan renkli saçlar oldukça tercih ediliyor. Özellikle pastel renk tonlarında saç renkleri birçok saç rengine yakışıyor. Kalıcı renkli saç boyası ile saçlar komple boyanmasının yanı sıra tutam olarak da boyanıyor. Bu sayede de çok daha çekici bir görüntü sağlanırken tarza göre sonuç elde ediliyor.

Pastel renklerden pembe ve mor gibi renklerin yanı sıra mavi renkte oldukça kullanılıyor. Özellikle mavi boyanın çeşitli renk tonları da boya tercihlerine sunuluyor. Durum böyle olunca da kalıcı mavi saç boyası ile saçlar iddialı bir hal alıyor. Kalıcı mavi saç boyası özellikle koyu renk saçlarda da sonucu vermektedir.

Saça herhangi açma işlemi uygulamadan direkt olarak boyayı kullanınca da temiz sonuçlar elde etmek mümkündür. Elbette ki zor renklerden olan mavi rengini de boyanın dışında kalıcı tutmakta gerekiyor. Bunun için SLS içermeyen şampuan kullanmak ve saçı her gün yıkamamak yeterli olacaktır.

Yarı Kalıcı Renkli Saç Boyası

Günümüzde birçok alanda yenilikler meydana geliyor. Özellikle kadınlara yönelik kozmetik sektörü oldukça detaylı ürünler sunmaktadır. Günümüzde tercih edilen kalıcı renkli saç boyası ile birçok pastel ve metalik renkler tercih ediliyor. Kullanıcı oldukça fazla olmasına karşın bu renklerin saçta tam olarak kalıcı olmasını istemeyenler de olmaktadır. Tam bu noktada da kalıcı boya istemeyen kullanıcılar yarı kalıcı renkli saç boyası sunuluyor. Yarı kalıcı renkli saç boyası sayesinde belli bir müddet boya saçta kalıyor. Yarı kalıcı saç boyası ile boyanan saç bu kapsamda 2 veya 3 hafta kadar kalıcı olmaktadır.

Saçın devamlı yıkanması halinde bu çok daha az olabiliyor. Yarı kalıcı saç boyası kısa dönem kullanmak veya sonuçtan memnun kalmayacağını düşünenler için idealdir. Bu sayede kullanıcılar saç yıpranmalarının önüne geçerek istenilen sonucu elde eder. Bununla birlikte pembe ve açık yeşil gibi saç renkleri açık olduğunda dolayı hızlı akmaya müsait olmaktadır. Koyu mor, mavi ve kırmızı gibi renkler daha yarı kalıcı saç boyasında daha kullanışlıdır.

Tam Kalıcı Renkli Saç Boyası

Saç boyama söz konusu olunca düz renklerin yanı sıra artık tercihler değişiyor. Bu tercihler renkli saç boyalarına dönmüş olup kişisel tercihe göre çok daha dinamik durmaktadır. Tam kalıcı renkli saç boyası ile isteğe uygun birçok renk bulunuyor. Değişen renkler ise saç renginin kullanımına göre değişmektedir. Bu kapsamda tam kalıcı renkli saç boyası tercih edilse dahi çok açık renkler kısa zamanda akabilir. Kalıcı saç boyası tercih edileceği zaman mutlaka üzerince 28 yıkamaya kadar kalıcı yazısı yazmalıdır.

28 yıkama da kullanıcıyı oldukça uzun kullanım sağlar. Bunun yanı sıra saçlar diplerden boyanma işlemi uygulanacaksa da işlem değişmektedir. Saç diplerden boyandıktan sonra dibin çıkması sonucu boyanın tazelenmesi gerekir. Bu sürede 28 yıkamadan az olmaktadır. Bununla birlikte koyu kırmızı, yeşil ve mavi gibi tonlar son derece kalıcı olup uzun kullanım sağlar. Açık ton saçlar içinde saçın açıldıktan sonra boyanın uygulanması temiz sonuç verecektir. Durum böyle olunca da renkli saç boyasında kalıcılık tamamen renk tonuna göre sonuç verir.

Kalıcı Saç Boyası Akar Mı?

Söz konusu saç olunca moda olan birçok renk deneniyor. Komple boyamaların yanı sıra tutam ve geçişli saç renkleri oldukça seviliyor. Son dönemin modalarından olan kalıcı renkli saç boyası da oldukça tercih sebebi olmaktadır. Renkli saç boyası deneyen kullanıcılar kalıcı saç boyası akar mı? Sorusunun cevabını merak ediyor. Kalıcı saç boyası tamamen renk ve kullanıma göre bir kullanım sağlamaktadır.

Elbette ki çok açık tonlar koyu tonlara oranla daha hızlı akmaktadır. Kalıcı saç boyaları 28 yıkamaya kadar saçta kalmasının yanı sıra açık tonlar bu kadar kalmaz. Renkli saç ve kalıcı saç boyalarında saç sık yıkandığı takdir de akma süresi çok daha erken olacaktır. Bunun yanı sıra daha kimyasal şampuanlar da kalıcı saç boyasının erken akmasını sağlar. Saç boyası tercih ederken marka ve vaat ettikleri de önemli olmaktadır. Her saç boyasının renk olarak içeriği ve kalma süresi farklı olduğu için tercih buna göre yapılmalıdır.

Saç boyama işlemi her kadın tarafından en az bir kez olsa da denemiştir. Son dönemin trendlerinden olan renkli saç boyaları da oldukça ilgi görmektedir. Kalıcı renkli saç boyası bu kapsamda da birçok renk sunmaktadır. Her kişinin tarzına ve ten rengine uygun renkli saç boyası olmaktadır. Burada asıl önemli olan saçın sağlıklı ve boyayı emmesini sağlamaktadır. Kalıcı renkli saç boyaları birçok faktöre dayanarak sonuç vermektedir.

olarak bir rengin çok uzun süre kalıcı olmasını sağlamak için renk tercihi önemlidir. Renkli boyalarda çok pastel renkler ve açık tonlar uzun süre kalıcı olmayacaktır. Koyu tonlar buna istinaden daha kalıcı olarak renk kendini belli edecektir. Elbette ki saç renginden önce saç sağlığı da bu durumu etkilemektedir. Bu kapsamda da her kullanıcı öncelikli olarak kendi saç tipine göre hareket etmelidir. Buna göre de renkli saç boyası tercihinde bulunarak işlemi devam ettirebilir.

Saç boyatma işlemi birçok farklı yolla olmaktadır. Özellikle renkli saç boyama işlemi çeşitli boyama teknikleri ile oldukça çekici duruyor. Kalıcı renkli saç boyası sayesinde kullanıcılar birçok rengi elde edebiliyor. Durum böyle olunca da her markadan çeşitli olarak vaat eden ürünler ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda en kalıcı renkli saç boyası da ürün içeriğine göre değişir.

Saç boyaları kalıcı olduğunu iddia etse dahi kullanıcı olarak da doğru uygulama önemlidir. Devamında ise sık sık yıkamakta renkli saç boyasının daha hızlı akmasına neden olacaktır. Renkli saç boyaları yarı kalıcı boya tam kalıcı olarak ayrılmaktadır. Fakat tam kalıcı boyalarda da renk seçeneği nedeniyle tam kalmamaktadır. Bu kapsamda renkli saç boyasını tam kalıcı hale getirmek için birçok yol olmaktadır.

Her duşta saç kreminin içine kalıcı renkli saç boyası damlatarak renk daha canlı olacaktır. Böylelikle de her duşta tazelenen renk daha kalıcı olacaktır. Elbette ki saçın açılması ve daha sonra boyanması gereken durumlarda bu sonuç vermemektedir. Bu kapsamda saç tipine ve tercih edilecek olan saç rengine göre aşamaların izlenmesi gerekiyor. Bu aşamalar sayesinde de tercih edilen renkler oldukça kalıcı olacaktır.

Kalıcı Saç Boyası Erkek

Saç boyası kadınlara yönelik bir kozmetik ürün olduğu kadar erkeklerinde kullanım alanında olmaktadır. Erkeklere yönelik birçok renk seçeneği olması ile oldukça işlevsel olmaktadır. Kalıcı saç boyası erkek için olan boyalar ile erkeklerde sorun yaşadığı durumlarda saçlarını boyayabiliyor. Bu kapsamda erkekler özellikle beyaz kapatmak için kalıcı saç boyası tercih etmektedir. Erkekler için kalıcı saç boyası tercihlerinde mutlaka özenli bir şekilde davranmak şarttır.

Daha genç yaş gruplarında ise saç tutamlarının ön taraflarına kalıcı renkli saç boyası kullanılıyor. Elbette ki günümüzün modası olan bu trendler de oldukça etkilidir. Erkekler saç boyasının kalıcı olması için boyayı buna göre tercih etmek gerekiyor. Çünkü erkek saç boyalarında da yarı kalıcı ve tam kalıcı olarak tercihler vardır.

Kalıcı Saç Boyası Fiyatları

Söz konusu saç boyatmak olunca birçok kişi temiz saç rengi ve kalıcılık istemektedir. Özellikle renkli saç boyalarında bu beklenti daha fazla olmaktadır. Kalıcı renkli saç boyası bu kapsamda renk ve markanın içeriğine göre değişmektedir. Markaların sunmuş olduğu içeriklere göre de kalıcı saç boyası fiyatları değişmektedir. Kalıcı saç boyalarının fiyatları özellikle organik olduğu zaman fiyatları yükselir.

 Organik saç boyalarının içinde amonyak gibi rahatsız edici kimyasallar bulunmamaktadır. Bu nedenle de yapım ve temin edilmesi ile fiyatları yüksek olmaktadır. Bunun yanı sıra normal boyalarda da boyanın renklerine göre fiyat aralığı değişir. Tam kalıcı veya yarı kalıcı saç boyası olmasına göre fiyat seçenekleri bulunur.

Kalıcı saç boyalarının ünlü markaları çok daha fiyatlı olurken bilinmeyen markalar da düşük fiyatlı olmaktadır. Burada önemli olan boya içeriğinin temiz olmasının tercih edilmesidir. Bu sayede elde edilecek sonuçlar çok daha kaliteli olacağı gibi saç sağlığı da riske atılmamış olur.

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi