Çok Amaçlı Temizlik Ürünleri | Biobellinda
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Sol

Çok Amaçlı Temizlik Ürünleri

8 Ürün
 
  
Sırala :
Kampanyalar
Kapat
Filtrele
Kapat
Geri
KATEGORİLERİMİZ
Kapat
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Probioplus 700 Ml
341,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Genel Temizlik 750 Ml | Doğal Yüzey Temizleyici
259,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Cam & Mobilya Temizleyici 750 Ml
240,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Pas & Kireç Temizleyici 750 Ml
249,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Doğal Konsantre Sprey Temizleyici 750 Ml
262,00 TL
 
Ürün
YENİ
BioBellinda
Biobellinda 2 Li Sihirli Sünger
162,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Sıvı Çözelti Aparatı
56,00 TL
 
Ürün
Stokta Yok
BioBellinda
Biobellinda Oksijenli Çamaşır Suyu 700 Ml
224,00 TL
 

Yaşadığımız yerlerin temizliği esnasında her bir yüzey için farklı özellikler bulunduran solüsyonları kullanmak gerekir. Her bir yüzey için farklı temizlik ürünü kullanmak yerine genel temizlik ürünleri kullanabiliriz. Çok amaçlı temizlik ürünleri daha fazla yerde aynı ürünler daha etkili temizlik imkânı bulunuyor. Bütün alanlarda kapsamlı temizleme imkânı sunan ürünlerle temizlik avantajı sağlarken ev ekonomisi tasarrufu da yapmanız mümkündür.

En İyi Çok Amaçlı Temizlik Ürünleri


Hijyenik ve steril ortamlar oluşturmak adına kullandığımız en iyi çok amaçlı temizlik ürünleri doğal içeriğe sahip ürünlerdir. Bu ürünlerin içeriğini oluşturan bileşenlerin de fosfat, amonyak, paraben barındırmaz. Fosfat, amonyak, paraben insan sağlığına zarar veren bileşenlerdir. Cilt ile temas ettiğinde hastalıklara yol açabilir. Cilt tarafından emilen kimyasal bileşenler zehirlenmelere neden olabilir. Eller de delinmeler yaralar oluşabilir. Doğal içeriğe sahip temizlik ürünleri evin her köşesinde etkili bir biçimde kullanılabilir. Koltuklardan fayanslara, ocaktan camlara kadar her yeri tek bir ürünle temizlememiz mümkündür.


Temizlik için kullanacağımız en iyi çok amaçlı temizlik ürünleri kumaşlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor olmalı. Doğal içerikli ürünler sayesinde koltuklar rahatlıkla temizlenebilir. Doğal ürünlerin içerisinde renk ağartmayan formül bulunur. İçeriği amonyak, fosfat ve parabenden arındırılmış ürünler bitki özlü formüle sahiptir. Bitki özlü formüller koltuk sandalye gibi kumaşların renginin değişmesine engel olur. Saldığı güzel kokular sayesinde bulunduğunuz ortamlara ferahlık katabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda çok amaçlı temizlik ürünlerinin çok daha başarılı bir şekilde üretildikleri bilinmektedir.


Çok Amaçlı Temizlik Ürünleri Çeşitleri

Her yüzeyde rahatlıkla kullanılmasıyla kendine rağbeti arttıran çok amaçlı temizlik ürünleri arasında gümüş parlatıcılar, dezenfekte tableti, klima temizleyiciler, gümüş parlatıcı, koltuk mobilya temizleyici ürünler bulunur. Özellikle korona gibi bir hastalık döneminde olduğumuz için dezenfekte ürünleri en çok tercih edilen çok amaçlı temizlik ürünlerindendir. Dezenfekte ürünleri hem tablet hem de sıvı halde bulunur. Bu tabletler meyve sebze yıkamak için geliştirilmiş temizleyicilerdir. Düşük sıcaklıkta dahi olsa suda kolay çözülür ürünlerdir.

Klima temizleme amacı ile kullanılan temizlik ürünleri özel olarak üretilen ürünler arasındadır. Bu ürün ile klimanızın dış ünite temizliğini veya iç ünite temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Temizliği bakımı düzenli olarak yapılan elektronik aletlerin daha uzun ömürlü olacağını unutmayın. Ayrıca klima gibi ürünlerde temizlik yapmak ürünlerinizde daha fazla performans almanıza yardımcı olacaktır. Elektronik eşyalar için püskürtme özelliği olan şişelerde satılan ürünleri almamız kullanım kolaylığı elde etmemizi sağlar.

En çok yağlanan bölge olan mutfak temizliği için geliştirilmiş çok amaçlı temizlik ürünleri de vardır. Kir ve yağ sökücü olarak üretilmiş temizleyiciler sayesinde bütün yüzeylerin temizliğini yapabilirsiniz. Bu ürünlerin etkin yağ kir çözme özelliği temizlik için çok fazla vakit ayırmanıza gerek bırakmayacak. Bu ürünleri bütün yağ ve kirleri üzerinde kullanabilirsiniz. Fırın, tost makinesi, davlumbaz gibi elektronik aletlerin izin temizliğinde de kullanabilirsiniz. Mutfağınızdaki kirve ya ne kadar kalıplaşmış olursa olsun ürün sayesinde saniyeler içerisinde çözülerek kolay şekilde temizlenebilir.

Çok Amaçlı Temizlik Ürünleri Fiyatları

Yaşam alanlarının her yerinde kullanılan çok amaçlı temizlik ürünleri fiyatları ürünün türüne göre, litresine markasına ve içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Tablet biçiminde ürünler daha uzun ömürlü ürünlerdir. Fazla kullanım ömrüne sahip dezenfekte amacıyla kullanılan tabletler fiyat açısından değişiklikler gösterebilir. Yağ ve kir çözmek için kullanılan sprey temizleyiciler çok uygun fiyatlı ürünler olup herkes tarafından tercih edilir. Ancak tablet ürünler fazla rağbet görmez, yeterince tanınmadığı için tercih edilmez. Diğer ürünlere göre tabletler daha fazla kullanım olanağı sağlar.

Leke çıkarıcılar genellikle büyük ambalajlar halinde satılır. Çok amaçlı temizlik ürünleri arasındaki leke çıkarıcılar ürünlere göre biraz daha pahalı ürünlerdir. Bunların haricinde orta fiyatlı ve düşük fiyatlı birçok çok amaçlı temizlik ürünü vardır. Litresi yükseldikçe ürünün fiyatı da yükselecektir. Ancak litre olarak her bütçeye uygun ürün bulmakta gayet kolaydır. Burada çok amaçlı temizlik ürünleri tercihlerinde markanın kalitesine ve ürünün içeriğine de dikkat etmelisiniz. Zira bir temizlik ürününüm ucuz olması, o ürün iyi olduğu anlamına gelmez.

Çok Amaçlı Temizlik Ürünü Alırken Dikkat!

Evimizin veya başka yaşam alanlarımızın her köşesinde kullandığımız çok amaçlı temizlik ürünleri doğal içeriğe sahip olursa sağlıklı olur. Kimyasal ürünleri çok fazla kullanmak insan sağlığına zararlıdır. Çeşitli cilt hastalıkları ya da zehirlenmeler yaşayabiliriz. Özellikle evlerinde bebek yaşlı bulunan kişiler temizlik ürünlerinin içeriğine daha dikkat etmeliler. Bebekleriniz çocuklarınız ellerini her yere sürüyor olabilir. Onların hayatını riske atmamak sağlık sorunları ile karşılaşmalarını önlemek için doğal içeriğe sahip temizlik ürünleri kullanmamız yerinde olacaktır.

Çok Amaçlı Temizleyici Sprey Çeşitleri

Litre olarak daha fazla olan temizleyiciler bidonlarda satılırken litre olarak daha küçük ebatlara sahip ürünler sprey kutularında satılır. Sprey kutuları tercih edilmesinin bir nedeni daha kolay kullanımıdır. Temizleyici yüzeylere sprey kutusu sayesinde daha kolay sıkabiliriz. Bir de onlar da satılan litresi fazla olan çok amaçlı temizleyici ürünler genelde ekonomik olduğu için tercih edilir. Bidonlarda satılançok amaçlı bakım ürünleri litre bakımından çok olmasından dolayı ekonomik olarak satın alınabilir.

Sprey olarak pratik kullanıma sahip çok amaçlı temizlik ürünleri arasında yağ sökücüler, kireç sökücüler, kireç sökücüler ve yüzey temizleyici ürünlerin hepsini bulabilirsiniz. Özellikle mobilya gibi yüzeylerde sprey kullanımı daha kolaydır. Yine klima temizlikleri de sprey ürünler sayesinde daha kolay kullanım sağlar. Birden fazla paket halinde satılan sprey temizleyici ürünleri satın alarak daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Öncesinde kullandığınız sprey şişesini atmayarak bidon temizlik ürünleri alarak bittikçe şişeye ilave edip kullanabilirsiniz.

Çok Amaçlı Temizlik Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Çok amaçlı temizlik ürünleri sayesinde bir ürünle birden fazla yeri temizleyebilirsiniz. Bu yüzden bu ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır. Özellikle sprey kutularında satılan ürünler ile temizlenmek istenen yüzeye sıkılarak veya doğrudan lekenin üzerine sıkılarak ufak bir ovalama hareketiyle kullanılarak alan temizlenebilir. Bunun yanı sıra bir ya da bir buçuk litrelik ambalajlar halinde satılan konsantre temizleyiciler suya katılarak kullanılabilir. Yine bu temizleyicilerde doğrudan temizlenmek istenen yüzeye sıkılarak kullanılabilir.

Daha çok ekonomik olduğu için tercih edilen bidon içerisinde bulunan temizlik ürünleri küçük kutulara aktarılarak kolayca kullanılabilir. Klima temizliği gibi özel üretim temizlik ürünleri küçük sprey şişelerinde satılır. Çünkü bu ürünlerin kullanımı titizlik gerektirir. Titizlik gerektiren ürünler olduğu için sprey kutularında kullanımı şarttır. Hassas olan ayrıntı gerektiren noktalar spreyin püskürtme özelliği sayesinde daha kolay temizlenir.

Sihirli Sünger Nedir?


Sihirli sünger herhangi bir kimyasal veya deterjan kullanımı gerektirmeyen tüm yüzeylerde inatçı lekeleri ve derin kirleri temizleyen bir üründür. Sihirli sünger sayesinde çok fazla ovalamaya gerek kalmadan kirve lekeler çıkabilir. Çok amaçlı temizlik ürünleri arasında bulunan sihirli sünger temizliği zahmetli duruma getiren unsurları en az düzeye indirerek temizliğe yüksek katkı sağlar.


Sihirli temizlik süngeri mutfak aletlerinde, duvarlarda, banyoda, mutfakta derz aralarında, zeminlerde, araç içinde, lastiklerde, jantlarda, arabanın sürtünmesi ile oluşan lekelerde, ayakkabılarda, deri döşemelerde, plastik yüzeylerde, metal evyelerde ve bunun gibi birçok alanda ve bölgede ideal temizlik sunar. Herhangi bir bölgede kullanılmak istendiğinde süngeri az miktar suyla ıslatmak gerekir. Sonrasında lekenin üzerine baskı yapılarak silme hareketi yapılır. Zahmetsiz ve hızlı şekilde leke sihirli sünger ile çıkarılır.


Çok amaçlı sihirli temizlik süngeri silgi gibi kullandıkça kaybolan yapıya sahiptir. Vücut temizliğinde ve gıda temizliğinde kesinlikle kullanılmaması gerekir. Bu ürün tek kullanımlık bir ürün değildir. Parçalara ayırarak daha fazla kullanım hakkı elde edebilmeniz mümkündür.

Çok Amaçlı Oksijenli Çamaşır Suyu

İçeriğinde klor gibi zararlı kimyasal bulunmayan çok amaçlı temizlik ürünleri arasında bulunan oksijenli çamaşır suyu etkili ve güvenilir temizlik sağlar. Bütün ortamlarda kullanılabilir. Özel formülü sayesinde en Zorlu lekeler ve kirler ile etkin bir şekilde mücadele eder. Üründe bulunan aktif oksijen teknolojisi sayesinde çamaşır suyunu kullandığınız bütün yüzeylerde kullanarak güvenilir hijyen elde edebilirsiniz.

Kimyasal çamaşır sularında bulunan zararlı kimyasal maddeler şunlardır; fosfat, amonyak, klor, alkol, paraben, SLES ve bilmediğimiz birçok insan sağlığına zararlı içerik. Çok amaçlı temizlik ürünleri arasında bulunan oksijenli çamaşır suyu içeriğinde bu zararlı kimyasalların hiçbirisi bulunmaz. Ürün doğal içerikli olduğu için rahatsız edici bir koku yaymaz. Kullanılmasından sonra yüzeylerde zararlı kalıntı bırakmaz.

Oksijenli çamaşır suyu çevreye ve insan sağlığına zararlı hiçbir etki yaratmaz. Yoğun ve güçlü bir formüle sahiptir. Oksijenli çamaşır suyu doğada oksijen ve suya dönüşerek parçalanan hidrojen peroksit içeriği bulundurur. İçeriği sayesinde hem çamaşırlarınız da hem de evinizin istediğiniz her yerinde elde etmenize yardımcı olur.

Çok Amaçlı Konsantre Sprey Temizleyici

Ev ekipmanları fayans cam ahşap gibi bütün eşya veya yüzeylerin temizliğini rahatça yapabilmek için geliştirilmiş konsantre sprey temizleyiciler ile yaşam alanlarını hijyenik hale getirebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız konsantre yüzey temizleyici ile yapacağınız rutin temizlikleriniz sayesinde daha temiz daha düzenli yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Konsantre temizlik ürünleri ile yağ ve kir lekelerini en etkili şekilde üstün performansla temizleyebilirsiniz.

Çok amaçlı temizlik ürünleri içeriğinde yağ çözücü solventler bulunur. Mutfakta tezgah üstü, ocak, armatür ve daha başka pek çok alanda zorlu inatçı lekeler saniyeler içerisinde eriyerek temizlenir. Ayrıca konsantre olması sebebiyle uzun ömürlü ekonomik ürünlerdir. Konsantre ürünler bire iki oranında su ile karıştırılarak kullanılır. Bir şişe olarak alacağınız konsantre temizleyici altı adet sprey şişesi dolduracak yeterliliktedir.

Çok Amaçlı Cam ve Mobilya Temizleyici

Çok amaçlı temizlik ürünleri arasında cam ve mobilya için özel üretilmiş kısa süre içerisinde zararlı bakterileri kirve tozları arındıran temizleyiciler bulunur. Cam ve mobilya temizleyici seçerken mobilyanın ahşap yüzeylerini çizmeden yıpratmadan temizleyen ürünler tercih etmeliyiz. Camların temizliğini yaparken yüzeylerde iz bırakmayan tozlanma oranını en aza indiren ürünler kullanmalıyız.

Özel olarak üretilmiş cam ve mobilya temizleyicisi ile fazla enerji ve fazla zamandan tasarruf edebiliriz. Çok amaçlı temizlik ürünleri arasında olan cam ve mobilyalar için özel geliştiren temizlik ürünleri temizlikte kusursuz hijyen sağlayacaktır. Ayrıca içeriğinde kimyasal bileşen bulunmayan doğal temizleyici ürünler sayesinde mobilyalarınızın yüzeylerinde herhangi bir renk atma gibi sorun oluşmayacaktır.

Kimyasal ürünler mobilya yüzeylerinde çözünme yaparak boyasını aşındırır. Alacağınız bu ürünleri konsantre yapıda tercih ederseniz ekonomiden de tasarruf sağlayabilirsiniz. Püskürtme aparatı kullanarak daha kolay ve pratik temizlik yapabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında çok amaçlı temizlik ürünleri her zaman profesyonel çözümler ortaya koymak konusunda son derece iddialıdır.

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi