Duş Jeli Fiyatları ve Çeşitleri | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Sol

Duş Jeli

7 Ürün
 
  
Sırala :
Kampanyalar
Kapat
Filtrele
Kapat
Geri
KATEGORİLERİMİZ
Kapat
Geri
KAMPANYALAR
Kapat
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Duş Jeli Zeytinyağı Özlü 290 Ml
61,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Duş Jeli Bal & Süt Özlü 290 Ml
61,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
İntim Jel
69,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Duş Jeli Alize 290 Ml
69,50 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Duş Jeli İklil 290 Ml
69,50 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Duş Jeli Zer 290 Ml
69,50 TL
 
Ürün
BioBellinda
Biobellinda Erkek Şampuan & Duş Jeli 290 Ml
86,50 TL
 

Vanilyalı Duş Jeli

Vanilyalı Duş Jeli

Duş jelleri banyo keyfinin vazgeçilmezidir. Duş jelleri sıradan sabunların aksine vücudun nemini kaybetmesine neden olmadan vücudun hijyenini sağladığından ve vücuda ihtiyacı olduğu bakımı sağlayacak etken maddeleri içerdiğinden ve kişiye ferah, temiz bir hissiyat vaat etmesinden son zamanlarda sabunlar yerine kullanılan duş bakım ürünleri arasında yerini almaktadırlar. Kaygan yapısı sayesinde banyo lifler yardımı ile kolaylıkla uygulanabilen duş jelleri hem eşsiz kokuları ile size gün boyu temiz bir hissiyat sağlarken hem de cildinize eşsiz bir yumuşaklık kazandıracaktır. Duş jelleri aroma ve koku açısından oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan bir üründür. Her zevke ve kişiye hitaben birçok değişik aroma ve koku olmasına rağmen en çok tercih edilen ve sevilen koku vanilyalı duş jeli olmaktadır. Vanilyanın tatlı kokusu gün boyu cildinizde olacak ve yumuşak cildinizdeki kalıcı vanilyanın sakinleştirici etkisi ile hem banyo deneyiminizi daha keyifli hale getirecek hem de gün boyu vanilyanın etkileyici kokusu ile duş ferahlığında sizi rahatlatacaktır. Vanilyanın eşsiz, doğal ve hafif kokusu ve duş jelinin size sağladığı hafiflik ile duş keyfiniz katlanacak vanilyalı duş jeli yorgunluğu günün yorgunluğunu götürüp yerine yumuşacık ve tertemiz bir hissiyat ve mis gibi doğal, tatlı, ferah bir vanilya kokusu bırakacaktır. Vanilyalı duş jeli ile hem banyo keyfiniz artacak hem de banyo sonrası vücudunuz harika hissedecek.

Vanilyalı Duş Jeli Nasıl Kullanılır?

Vanilyalı duş jeli gerek kokusu ile gerek ciltte bıraktığı yumuşaklık hissi ile cildi kurutan sabunlar yerine vücut hijyeninde sabun yerine sıklıkla tercih edilen bir ürün olmuştur. Duş jelleri hem kolay köpürten yapısı ile hem de kaygan yapısı sayesinde vücuda kolay uygulanışı ile vücut temizliğinde tercih edilen pratik ve kullanımı oldukça kolay bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Islatılmış vücut lifine az miktarda dökülen duş jeli kolayca köpürecektir. Lif ile tüm vücuda uygulanması mümkün olan duş jeli ile tüm vücut liflenerek hem vücudun kan akışı hızlanacaktır hem de ciltte yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlanmış olacaktır. Duş jeli hem duş esnasında vücudunuza rahatlık ve ferahlık sağlayacak, eşsiz kokusu ile vücudunuzun gün boyu vanilya kokmasını sağlayacaktır. Birçok aroma ve koku çeşitliliğine sahip olan duş jelleri arasında vanilyalı duş jeli en çok tercih edilen ve sevilen aroma olarak öne çıkmaktadır. Vanilyanın sakinleştirici, doğal kokusu yumuşak cilde oldukça yakışmaktadır. Gün boyu yumuşak kalan cildin tatlı vanilya kokusu vücut bakımınızı ve hijyeninizi tamamlayacak, vanilyalı duş jeli sadece duşta değil gün boyu size kalıcı ve güzel vanilya aroması ile eşlik edecektir. Sıradan sabunlar gibi cildinizi kurutmadan hem vücudunuzun hijyenini sağlayacak hem de duş jeli ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemlendirme de sağlanmış olacaktır.

Duş Jeli Ne İşe Yarar?

Duş jeli son zamanlarda sıklıkla sabun yerine terci edilen bir vücut bakım ve temizlik ürünüdür. Duş jeli sabun ile aynı işlevi görmekle birlikte sabun yerine tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Öncelikle sıradan sabunlar kullanımdan sonra vücutta kuru bir hissiyat bırakır ve kimi zaman döküntülere bile sebebiyet verebilirler. Bunun nedeni sabunun vücudun ihtiyaç duyduğu nemi kaybetmesini sağlamasındandır ve cilt için iyi bir durum değildir. Ancak vücut jelleri sabunların aksine uygulandıktan sonra vücudun nemini kaybetmesine neden olmaktan ziyade vücudu nemlendirme özelliğine sahiptirler. Kullanımdan sonra sabunun yarattığı kuru ve sert cilt yerine yumuşak, nemlenmiş ve bakımlı bir cilt görünümü ve hissiyatı sağlamaktadır ve bu sebeple banyolarda sabun yerine duş jelleri yerine almaktadır. Bunun dışında duş jelleri sabunlardan çok daha kalıcı ve etkili koku ve aromalara sahiptirler. Özellikle en çok tercih edilen aromalardan olan vanilyalı duş jeli gün boyu doğal vanilya kokusu ile cildinizi şımartacak ve gün boyu duş temizliğinizi hissetmenizi sağlayacaktır. Ayrıca duş jelleri sabuna göre daha kolay bir uygulamaya sahiptirler. Daha kolay köpürebilen ve daha rahat uygulanabilen duş jelleri bir duş lifi ile kolayca vücudun tamamına uygulanarak vücudu rahatlatacak ve ciltte temiz, ferah, temiz ve yumuşak bir hissiyat bırakacaktır. Duş sonrası kalan vanilya kokusu ise gün boyu size eşlik edecektir.


 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi