Mikrofiber Temizlik Bezleri Ve Temizlik Süngerleri | Biobellinda
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Sol

Temizlik Bezleri Ve Süngerleri

4 Ürün
 
  
Sırala :
Kampanyalar
Kapat
Filtrele
Kapat
Geri
KATEGORİLERİMİZ
Kapat
Ürün
BioBellinda
Mikrofiber Mutfak Bezi (40X40 Cm)
205,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Mikrofiber Genel Temizlik Bezi
205,00 TL
 
Ürün
BioBellinda
Mikrofiber Cam Bezi (40X40 Cm)
211,00 TL
 
Ürün
Stokta Yok
BioBellinda
Biobellinda Mikrofiber Mutfak Kurulama Havlusu (40X70 Cm) | Küçük Mutfak Havlusu
222,00 TL
 

Mikrofiber İz Bırakmayan Cam Bezi

Mikrofiber İz Bırakmayan Cam Bezi

Cam temizliği noktasında son derece iddialı bir ürün olan; Biobellinda mikrofiber iz bırakmayan cam bezi nasıl kullanılır? Biobellinda mikrofiber cam bezi kurulamada nasıldır? Biobellinda mikrofiber iz bırakmayan cam bezi yorumları nasıldır? İşte bu ve benzeri soruların tamamına verilen en net yanıtlar!

Temizlik yaparken en çok zorlanılan alanlardan biri şüphesiz cam yüzeylerdir. Pencere camları ve diğer cam yüzeyler, temizlik esnasında büyük uğraş gerektiren yüzeylerdir. Çünkü bazen ne yapılırsa yapılsın camlarda bez izlerinin kalması kaçınılmazdır. Hele ki, camlara yapışan ve yüzeyde uçuşan minik tüyler ne yazık ki oldukça zorlayıcıdır. Temizlik sektörünün sürekli iyileşmesi ve her yüzey için etkili ürünlerin keşfi işleri daha da kolaylaştırmaktadır. Bu kolaylıklardan biri de Biobellinda mikrofiber iz bırakmayan cam bezi olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Bu bezler mikforifer yapıları sayesinde bakteri biriktirmezler ve asla yüzeyde bez izi bırakmazlar. Pencere, televizyon, cam sehpa, vitrin gibi birçok alanda etkili bir temizlik sunar. Bu bezler ile silinen yüzeylerde izler kalmaz. Mikrofiber kumaşı sayesinde silinen yüzeydeki bütün tüyleri ve tozları içine saklar ve dışarı atmaz. Ayrıca bu bezler ile silinen yüzeylerde ardından bir kurulama işlemi yapmaya gerek yoktur. Bu sayede çok zor olarak algılana cam temizlikleri büyük bir kolaylıkla bitebilmektedir. Kullanan müşterilerin en çok talep ettiği ürünlerden biridir.  

Biobellinda Mikrofiber Kurulama Cam Bezi

Temizlik yapmak insanların doğasında vardır. Her alanı ve yüzeyi derinlemesine temizlemek bir ihtiyaç olarak görülür. Ayrıca temizlenen alanların ve yüzeylerin de etkili bir sonuç vermesini isteriz. Bu noktada Biobellinda mikrofiber kurulama cam bezi çok olumlu sonuçlar vermektedir. Özel tasarımı sayesinde içinde bulundurduğu etkin maddelerle cam yüzeylerde asla iz bırakmaz. Bir kurulama işlemi yapılması gerektiğinde bu bezler ile kurulana hiçbir alan ıslak kalmaz. Diğer sıradan bezler ile kurulama yapıldığında yüzeyi defalarca kez silmek gerekir. Böylece kurulama işlemi için çok fazla efor ve zaman harcanır. 

Fakat mikrofiber özelliği olan bu bezler sayesinde yüzeyden sadece bir ya da iki kez geçmek yeterli olacaktır. Ardından asla iz ve kir bırakmayan kumaş yapısı sayesinde kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sadece pencere camlarında değil, yaşamın her alanında kullanım imkanı vardır. Araçlarınızın camlarını kolay bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca cam süs eşyaları ve diğer cam yüzeylerde de çok rahatlıkla etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Kendine has özelliğe sahip olan bu ürün; kurulama yapılan alanlardaki suyu hızla emer ve içine hapseder. Bu özelliği ile çok fazla ilgi görmüştür. 

Biobellinda Mikrofiber İz Bırakmayan Cam Bezi Yorumları

İnsanların en fazla vakit ayırdığı işlerden biri temizliktir. Temiz bir alan sağlıklı ve hijyen bir yaşam için ne kadar önemli ise; zaman da bir insan için o denli önemli bir kavramdır. Geçmişten günümüze kadar insanlar zamanın büyük kısmını temizlik için harcamaktadır. Fakat son zamanlarda temizlik ürünleri üzerine yapılan çalışmalar olumlu sonuçlar vermiştir. Böylelikle insan için ihtiyaç olan temizlik işlemi, normalden daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Tabi ki bunun için etkili olan ürünleri kullanmak gerekir. İnsanların büyük kısmı artık kolaylaştırıcı etkisi olan temizlik ürünlerine yönelmişlerdir. Ayrıca bu durumdan da oldukça memnunlardır. 

Bu konuda Biobellinda mikrofiber iz bırakmayan cam bezi yorumları sizlere yardımcı olacaktır. Bu ürünlerin satıldığı hemen her platformda müşteri yorumlarına ulaşmak mümkündür. Bu yorumların neredeyse tamamı çok olumlu yorumlardır. Ürünü kullanan kişiler, defalarca kez memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Hatta çok memnun kaldıkları için bir stoklamacılık bile hakimdir, diyebiliriz. Kullanıcılar, özellikle bu bezlerin leke ve iz bırakmayan yapılarından oldukça faza söz etmektedirler. Hatta su emiciliğinin yüksek kalitede olması da insanları cezbeden bir diğer özelliğidir. Bundan dolayı da son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Mikrofiber Cam Bezi Nasıl Kullanılır?

Temizlik anlayışın bu kadar hakim olduğu ülkemizde, temizleme ürünleri de büyük rağbet görmektedir. Özellikle bizim ülkemiz için, belli başlı bazı dönemler temizlik için ilan edilmiştir. Mesela, günlük temizliklerin yanı sıra haftalık ve aylık temizlikler yapılmaktadır. Hatta bayramların yaklaşması, mevsim değişiklikleri de yine temizlik için bir sebeptir. İnsanların temizliğe olan bu tutkularını, kolay hale getirmek için Biobellinda mikrofiber cam bezi çok etkili bir üründür. Sadece ev temizliklerinde değil, araç,ofis ve hayatın diğer temizlik alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. 

Bu bezler ile hiç yorulmadan, çok zor olan cam yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Üstelik bu işlem çok kısa sürede tamamlanır. Çünkü bu bezlerin kullanımı oldukça pratiktir. Dilerseniz hiç deterjana dahi gerek duymayabilirsiniz. Sadece su ve bu bezler ile çok daha etkili bir temizlik yapmak mümkündür. Sileceğiniz yüzeyi ıslattıktan sonra bezle silmeniz yeterlidir. Hatta dilerseniz bezi yıkayıp sıkıp öyle de yüzeyi silebilirsiniz. Hatta ardından kurulama işlemine bile gerek duymazsınız. Bu denli etkili olan bu ürün ile temizliği çok kısa sürede bitirebilirsiniz. 

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi