Biobellinda Toz Bulaşık Makinesi Deterjanı 650 Gr
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL141

Biobellinda Toz Bulaşık Makinesi Deterjanı 650 Gr

Star Star Star Star Star
204,10 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Çay, kahve, yağ gibi gıdaların bulaşıklardan çıkması kimi zaman oldukça zor olabilir. Bulaşıklarınızı yıkadığınız halde üzerlerinde bazı lekeler ve izler kalıyorsa güçlü ve etkili bir formüle sahip bir bulaşık deterjanı ile bu problemi çözebilirsiniz. BioBellinda Toz Bulaşık Deterjanı, içeriğinde bulunan soda ile bulaşıklarınıza zarar vermeden lekeleri yok eder. Etkili temizlik sunan ve güvenilir bir bulaşık deterjanı için siz de BioBellinda'yı tercih edin!

ÖZELLİK

Ön Yıkama Gerektirmeyen Etkili Temizlik

BioBellinda Toz Bulaşık Deterjanı, bulaşıklarınızda biriken çay ve kahve lekeleri için ön yıkamaya ihtiyaç duymadan ekstra temizlik sağlar. Bulaşıklarınızı çizmeden ve onlara zarar vermeden arındırır ve parlatır. Paraben, klor, SLES, amonyak ve fosfat içermeyen formülü sayesinde bulaşıklarınızda zararlı kalıntıların birikmesine neden olmaz. Her bulaşık makinesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yüksek Çözünme, Pratik Kullanım

BioBellinda Toz Bulaşık Deterjanı, yüksek çözünme oranına sahip formülü ile tek yıkamada bulaşıklarınızda etkili temizlik sağlar. Amonyak ve fosfat içermez. Yalnızca bulaşık makinesinde yıkanabilir bulaşıklar için kullanılması tavsiye edilir. Koruyucu tabakası olmayan ya da hassas bileşenlere sahip bulaşıklar için önerilmez.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Toz Bulaşık Deterjanı'nı bulaşık makinenizin deterjan bölmesine, ürünün ölçekli kapağı yardımı ile dökün. Az kirli bulaşıklar için 10-15 gr, yoğun temizlik gerektiren bulaşıklar için 20-25 gr koymanız yeterlidir. Şebeke suyunuzun yoğunluğu çok sert ise bu miktarı biraz daha arttırmanız gerekebilir. Makinenizin performansını arttırmak için tuz bölümünün sürekli dolu olmasını sağlayın. Ürünü kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın. Her yıkamada ilk günkü kadar temiz ve parlak bulaşıklar için siz de BioBellinda Toz Bulaşık Deterjanı'nı seçin avantajlı kargo fırsatını kaçırmayın!

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi