Biobellinda Pirinç Özlü Sabun 125 Gr
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL261

Biobellinda Pirinç Özlü Sabun 125 Gr

Star Star Star Star Star
256,00 TL
YENİ
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ
BioBellinda Pirinç Özlü Sabun doğal kaynaklardan elde edilen kabak lifi ile cildinizi ölü hücrelerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlarken sabun içerisinde yer alan Pirinç özleri ile cildin daha canlı ve taze bir görünüme kavuşmasını sağlar.
ÖZELLİK
BioBellinda Pirinç Özlü Sabun, pirincin ciltteki beyazlatıcı ve yağ dengesini sağlayıcı özelliği ile kabak lifinin cildinize sunduğu doğal peeling özelliğini bir araya getiren kişisel bakım ürünüdür. Cildin gün içinde kaybettiği nemin geri kazandırılmasına destek verirken, ciltteki fazla yağın ve biriken kirin temizlenmesine yardımcı olmayı amaçlar. Düzenli kullanımla ciltteki siyah nokta, leke ve ton eşitsizliğine yönelik bakıma katkı sağlayarak, daha canlı, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde edilmesini hedefler.
KULLANIM
Kabak lifini sıcak suda yumuşatıp kullanmanız tavsiye edilir. Sabun kısmını, ılık su ile nemlendirdiğiniz cildinize dairesel hareketlerle uygulayınız. İyice ıslatılmış kabak lifini, fazla baskı yapmadan hafif dairesel hareketlerle sabun sürdüğünüz bölgeye masaj yaparak uygulayınız, daha sonra durulayınız. Yüz ve vücut için kullanıma uygundur.
YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi