Kalıcı Krem Saç Boyası 6.4 Badem Bakırı | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL206

Kalıcı Krem Saç Boyası 6.4 Badem Bakırı

Star Star Star Star Star
124,00 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Bakır tonları, son yıllarda uygulanan en moda saç renkleri arasında yer alıyor. BioBellinda'nın çarpıcı renk kataloğunda en çok göz alan saç renklerinden biri olan 50 ml BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 6.4 Badem Bakırı, kadınların bakımlı, yoğun ve dolgun saçlara sahip olmasını sağlar. Kalıcı, özgün ve yoğun renk tonuyla yıkama işlemlerinden etkilenmeyen krem saç boyası, içerdiği vitamin ve bakım yağıyla saç bakımınızı tamamlar.

ÖZELLİK

Kalıcı Renk ve %100 Beyaz Kapama Etkisi

Amonyak içermeyen formülüyle saçları doğal bir bakım ve renklendirme işlemi için mercek altına alan BioBellinda kalıcı krem boya, %100 beyaz kapama etkisi gösterir. Kokusuz formülüyle kolay uygulama adımları sunan ürün, boyama işlemi sırasında rahatsız edici boya kokusundan uzak olmanızı sağlar. C vitamini ve badem yağı da içeren krem boya, saçlarınızın ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına ve hem daha parlak hem de daha canlı görünmesine olanak tanır.

 

 

KULLANIM

Badem Bakırı Zarafetiyle Etkileyici Saçlar

Dolgun, yoğun ve bakımlı saçlara sahip olmak isteyen kadınların, vazgeçilmez krem boya tercihlerinden olan BioBellinda kalıcı krem saç boyasına sahip olmak için tek dokunuşunuz yeterli... BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı uygulama şişesindeki oksidasyon kremi ile iyice karıştırarak homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Karışımın 2/3 sini saç diplerine uygulayıp 25-30 dakika kadar bekleyin. Ardından kalan karışımı tüm saça uygulayın. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 6.4 Badem Bakırı’nın kökten uca tüm saç tellerine nüfuz ettiğinden emin olarak 10 dakika daha bekletin. Ardından bol ılık su ile yıkayarak yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Doğal ve canlı görünümlü saçlara sahip olmak için ürünü hemen sipariş vererek, avantajlı kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi