Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
Kurumsal İletişim :  +90 216 324 99 80       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
BioBellinda Marketing Organizasyon nedir ?

21 yy. iş modeli olarak bilinen doğrudan satış sistemini benimsemiş tamamı yerli sermayeden oluşan bir türk firmasıdır. Bu sistem çok katlı pazarlama sistemi olarak da bilinir. Belirli bir mesai ve çalışma zorunluluğu olmaksızın istediğiniz zaman aktif olup, kazanç elde edebileceğiniz bir iş’tir.

BioBellinda Marketing Organizasyon olarak benimsediğimiz misyon ve vizyon nedir ?

Başarının ve gücün birlik ve beraberlikle mümkün olabileceğini unutmadan insani değerlere sahip çıkarak üyelerimizle ve tüm personelimizle en doğru iletişimi kurmak ve bilgiyi doğru kişilerle paylaşarak her zaman dürüst, adil ve tutarlı davranmak temel ilkelerimiz arasındadır.

Üyelerimizin başarılı olacaklarına inanmalarını sağlayıp, bu düşünceler doğrultusunda onları maddi ve manevi olarak takdir etmenin hazzını paylaşmak ise temel değerlerimiz arasındadır. Kurumumuzun kendi ile bağdaştırdığı ve sloganımız haline gelen ‘‘ dinamik yapı adil paylaşım ‘’ esası kurum kimliğimizde bizi tanımlamaktadır.

Gerçek mutluluk ve huzur için yalnızca sağlık ve maddi özgürlükler yetmez, biliyoruz. Bununla beraber insana has değerler ve temel aile birliğinin korunması olmazsa olmazımızdır.

BioBellinda Marketing Organizasyon ile market alışverişi arasındaki fark nedir ?

Biobellinda Marketing Organizasyon'dan alışveriş yapmak anatoptancı, bölge bayi ve TV reklamı olmaksızın üretici firmadan aracısız alışveriş yapmak demektir. Bu sayede sadece tüketici olmayıp, tüketirken kazanan bilinçli bireyler oluruz. Marketten alışveriş yaptığımızda müşterinin dışında herkez kazanç sağlar. Bu alışveriş tüketicinin aleyhine işlemiş olur. Biobellinda’dan yapılan alışverişte siz üretici firmadan alışveriş yaparak kazancı kendi lehine çevirmiş olursunuz.

BioBellinda ürün kalitesi nasıldır ?

BioBellinda ürünlerinin güvenliği ve etkinliği uluslararası kabul görmüş parametreler ile yetkinliği kanıtlanmış bağımsız akredite kurumlar tarafından test edilmektedir. Bu testler sonucu alınan kalite belgeleri aşağıda sıralanmıştır.

T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Kayıt Belgeleri

T.C. Kanunları gereği tüm kozmetik ürünlerin piyasaya sunulmadan önce T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’ na bildirimlerinin yapılıp onaylanması gerekmektedir.

Kozmetik ürünlerimizin tümünde bu belge mevcut olup ürünlerin güvenlik değerlendirmesi, konusunda yetkin, tecrübeli ve özel eğitim almış kimya mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Zehir Danışma Merkezi Kayıt Belgeleri:

T.C. Kanunları gereği tüm deterjanların piyasaya sunulmadan önce T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bildirimlerinin yapılıp onaylanması gerekmektedir.

Temizlik ürünlerimizin tümünde bu belge mevcut olup ürünlerin güvenlik değerlendirmesi, konusunda yetkin, tecrübeli ve özel eğitim almış kimya mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Dermatolojik Testler: Ürünlerin belirtilen kullanım şartlarında kullanıldığında alerjiye sebep olmadıklarının kanıtıdır.

GMP( ISO 22716): İyi üretim uygulamaları belgesi olup, ürünlerin ISO 22716 ULUSLARARASI STANDARTLARI'na Uygun Olarak Üretildiğinin Kanıtıdır.

TSE :  Ürünlerin Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen standartlara uygun olduğunun kanıtıdır.

Bu standarta uygunluk için üretim yerinden, üretimde kullanılan tüm hammaddelerin kalitesine ve ortam havasının temizliğine kadar ürünün hijyen ve güvenliğine etki edebilecek olan tüm etmenler denetlenerek kontrol altında tutulmaktadır.

ÇED BELGESİ:  Üretim yapan fabrikaların Çevre Bakanlığı tarafından denetlenerek çevreye zarar vermedikleri tespit edildiğinde verilen bir belgedir.

Biyolojik Parçalanabilirlik Testleri: Ürünlerin TSE tarafından akredite edilmiş bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan, doğaya salınması halindeki biyolojik parçalanma oranlarını gösteren test sonuçlarıdır

TÜM ÜRÜNLERİMİZİN BİYOLOJİK PARÇALANMA ORANLARI % 80'NİN ÜZERİNDEDİR.

ISO 9001: Ürünlerin düzenli ve sürekli olarak üretim aşamasının her noktasında kontrol edildiğinin Ve her zaman aynı özelliklerde ürün üretildiğinin kanıtıdır.

ISO 14001: Kullandığınız ürünlerin üretimi aşamasında çevreye zarar verilmediğinin kanıtıdır.

OHSAS 18001: Ürünlerin üretimi sırasında kullanılan insan gücünün güvenliğinin kanıtı olup ürünlerin üretiminde çalışan tüm personelimizin sgk, iş güvenliği eğitimleri ve özlük hakları gibi temel güvenlik haklarının tümünün yerine getirildiği anlamındadır.

BioBellinda ürünlerinin konsantre olması neyi ifade etmektedir? Sulandırma ölçüsü nasıldır?

Konsantre deterjan normal deterjanlardan daha az kullanılmasına rağmen aynı etkiyi gösteren deterjanlara denilmektedir. Konsantre ürünün seyreltilmesi, ürünün tipine göre farklılık gösterir 1/3, 1/5 , 1/10 a kadar seyreltme yapılabilir.

Fazla deterjan kullanmak daha iyi temizlik demek değildir. Su içerisinde çözünebilecek maksimum deterjan miktarı bellidir. Bu maksimum miktar aşıldığında fazladan ilave edilen deterjan suda çözünmez, kalıntı olarak kalır. Konsantre deterjan fikri çevreyi korumak adına son derece önemlidir.

Konsantredeki en büyük amaç tüketicinin tasarruflu alışveriş yapmasıdır. Bunun yanında, evde gereksiz yer işgalini önler ve alışveriş sonrası taşıma kolaylığı sağlar.

Pratik kullanım kılavuzunda özellikle belirttiğimiz sulandırma ölçülerini dikkate alarak kullanmanızı öneriyoruz. Sulandırma oranlarında görmüş olduğunuz, 1/3 – 1/5 vs.Tüm oranlarda düşük olan rakam ürünü, yüksek olan rakam ise su ve ürünün toplam ağırlığını gösterir.Örneğin bir ürünü 1/4 sulandırmak istediğimizde; 1 kapak ürün için aynı kapakla 3 kapak su ekleyeceğiz anlamına gelmektedir.

BioBellinda Pas-Kireç Temizleyici ürünümüzün doğal yapısı nasıldır ?

Pas &Kireç temizleyici ürünümüzün ana bileşeni formik asittir.

Formik asit tanımı ve kullanım alanları

Formik asitin diğer bir adı da karınca asididir. Doğada ilk olarak karıncaların salgılarında rastlanmış ve buradan çekilerek elde edilmiştir. Formik asit organik bir asittir.

Özellikle arıcılığı gelişmiş ülkelerde organik bal üreticileri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. İlkbaharda nektar akımı döneminden en az 15 gün önce ve sonbaharda bal hasatından sonra belirtilen şekilde kullanıldığında bal ve bal mumunda kalıntı bırakmadığı araştırmalar sonucu belirlenmiştir.

Formik asit gida sanayi, ilaç sanayi, deri sanayi, tekstil sanayi, plastik sanayi, çelik sanayi, kâğit sanayi gibi çok sektörde dezenfektan , metal temizleyici ve ağartici olarak kullanilan çok amaçli bir maddedir.

Görünümü renksiz, kokulu bir sıvıdır.

Pas &Kireç Temizleyici ürünümüz günlük bir temizleyici değildir.

Daha çok derinlemesine temizlik yaptığımız zamanlarda kullanılmasını öneriyoruz. Diğer ürünlerimiz gibi konsantredir. Ürünün konsantre olması, formik asitin kokusunu daha yoğun hissetmemizi sağlar.

Bu konuda kullanım önerisine dikkat edilirse formik asitin kokusu rahatsızlık vermemektedir. 1 litre ılık suya 1 kapak ilave edilir, temizlenecek bölgeye döktükten sonra 15 dk. Bekletilir daha sonra temizlenerek durulanır.


İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi