Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99      
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL27

Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı

Star Star Star Star Star
47,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 750 ml.  
- +
GENEL BAKIŞ

Çamaşır yumuşatıcısı, giysilerinin dokusunu korur ve parlaklık verir. BioBellinda Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı, uzun süre kalıcı parfümsü dokusu sayesinde çamaşırlarınızda uzun süreli bir ferahlık sağlar. Az miktarda kullanım ile büyük bir etki sağlayan BioBellinda Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı ürünü sayesinde hem yumuşak hem de uzun süre güzel kokan çamaşırlar elde edebilirsiniz.

ÖZELLİK

Uzun Süre Kalıcı Ferahlık

BioBellinda Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı, formülünde bulunan uzun süre boyunca etkili mikro kapsül teknolojisi sayesinde çamaşırlarınızda haftalarca sürecek hoş ve ferah bir koku etkisi bırakır. Ultra kalıcı parfüm molekülleri sayesinde ilk günkü gibi temiz bir koku ve ipeksi dokunuş hissettirir. BioBellinda Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı ile yıkamalarında tüm çamaşırlarınızın istediğiniz yumuşaklığı kazandığını fark edeceksiniz. Bitkisel bazlı formülü ve içeriğindeki geliştirilmiş formüller sayesinde çamaşırlarınızdaki ferahlık hissi haftalar boyunca artacak.

 

 

KULLANIM

Yumuşak, İpeksi Çamaşırlar

BioBellinda Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı'nı makinenizin yumuşatıcı gözüne 1,5 kapak ölçüsünde olacak şekilde ekleyerek kullanabilirsiniz. Çamaşırlarınızdaki kumaş dokularının yıpranmasına sebep olmaz ve suyun sertliğini gidererek dokuları yumuşatmaya yardım eder. Uzun vadede kıyafetlerin yıpranmasını engelleme özelliği de bulunan BioBellinda Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı'nı, uygun fiyat seçeneği ile satın alabilirsiniz. BioBellinda Ultra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı'nı hemen denemek ve çamaşırlarınızda ferahlatıcı temizlik sağlamak için avantajlı kargo fırsatından hemen faydalanabilirsiniz! 

 

 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Kampanyalı Ürünlerimiz
Kampanyalı Ürünlerimiz
Ürün
EV YAŞAM
Kirlenme Geciktirici Ankastre Temizleyici
67,00 TL 50,25 TL

Ürün
EV YAŞAM
Mikrofiber Mutfak Kurulama Havlusu (40X70 Cm)
57,00 TL 42,75 TL

Ürün
CİLT BAKIM
Nemlendirici El Ve Tırnak Balmı
34,00 TL 26,25 TL

Ürün
PARFÜM
Sasy Black Eau De Parfume For Women
126,00 TL 94,50 TL

Ürün
PARFÜM
Sasy Işıltılı Vücut Spreyi
45,00 TL 33,75 TL

Ürün
PARFÜM
Sasy Black Işıltılı Vücut Spreyi 100 Ml
45,00 TL 33,75 TL

Ürün
PARFÜM
Siri Eau De Parfume For Women
79,00 TL 59,25 TL

Ürün
PARFÜM
Alize Eau De Parfume For Women
79,00 TL 59,25 TL


Çamaşır yumuşatıcı, giysilerin liflerini koruma özelliğine sahiptir. Beraberinde hoş koku verir. Giysilerin daha canlı bir renkte görünmesini sağlar. Aynı zamanda yumuşacık bir doku oluşturur. Sıvı halinde üretilen yumuşatıcılar, makinenin içinde kullanılır. Yıkama işleminin son aşamasından bir adım önce, çamaşırların hem güzel kokması hem de yumuşak etkinin olması için kullanılır. Kıyafetlerin daha uzun ömürlü kullanılmasına etkisi olacaktır. Dokuyu iyileştirme, lifli yapının korunmasını sağlama etkisi sayesinde renk ve doku korunur. Bu sayede çamaşırlarınızın ilk gün ki gibi kaldığını göreceksiniz. Çamaşırların her yıkamada çamaşır yumuşatıcı kullanılarak yıkanması önemlidir. Kullanım için önerilen yumuşatıcılar hangileri? Hangisi daha iyi bir etki sunuyor? İşte sorularınızın yanıtı…

Çamaşır Yumuşayıcı Etkisi Nedir?

Çamaşır yumuşatıcı, giysilerin liflerini koruma özelliğine sahiptir. Beraberinde hoş koku verir. Giysilerin daha canlı bir renkte görünmesini sağlar. Aynı zamanda yumuşacık bir doku oluşturur. Sıvı halinde üretilen yumuşatıcılar, makinenin içinde kullanılır. Yıkama işleminin son aşamasından bir adım önce, çamaşırların hem güzel kokması hem de yumuşak etkinin olması için kullanılır. Kıyafetlerin daha uzun ömürlü kullanılmasına etkisi olacaktır. Dokuyu iyileştirme, lifli yapının korunmasını sağlama etkisi sayesinde renk ve doku korunur. Bu sayede çamaşırlarınızın ilk gün ki gibi kaldığını göreceksiniz. Çamaşırların her yıkamada çamaşır yumuşatıcı kullanılarak yıkanması önemlidir. Kullanım için önerilen yumuşatıcılar hangileri? Hangisi daha iyi bir etki sunuyor? İşte sorularınızın yanıtı…

Çamaşır Yumuşayıcı Etkisi Nedir?

Kullanımı öneriliyor; fakat ne kadar sağlıklı? İlk olarak nasıl bir seçim yapmanız gerektiği ve nasıl kullanmanız gerektiği konusunda doğru hareket etmelisiniz. Yani çamaşırlar için önemli olan doğru çamaşır yumuşatıcı seçmiş olmaktır. Doğru seçim ve doğru kullanım, maksimum oranda fayda sağlamanız demektir. Elde edeceğiniz etkiler aşağıdaki gibidir.

  • Giysilerin ömrü uzar: Düzenli olarak yumuşatıcı kullanarak giysilerinizin ömrünü uzatın. Yumuşatıcının sağlamış olduğu hafiflik ve pürüzlük ile kullanım son derece avantajlı olacak. Yıkamada daha az sürtünme olması sayesinde, çamaşırlar yıpranmayacak. Aşınma ve yıpranma olmadan çamaşırlarınızın derinlemesine temizlenmesi sağlanmış olacaktır.
  • Giysilerin şekli korunur: Yumuşatıcı kullanmak aynı zamanda çamaşırların deforme olmasının da önüne geçer. Sevilen kıyafetleriniz için şekil bozukluğu yıpranma olmaması açısından da düzenli olarak çamaşırlarınızı yıkarken çamaşır yumuşatıcı kullanmak en doğrusu olacaktır. Ütülenmesi gereken kıyafetlerinizde ütü aşamasında işinizi son derece kolaylaştırır.
  • Solmayı önler: Çamaşırlarda rengin korunması önemlidir. Yumuşatıcı kullanarak var olan canlı rengin muhafaza edilmesi de sağlanmış olur. Çamaşırlarınızın rengi ilk günkü gibi kalır. Özellikle renkli çamaşırlarınızın daha uzun süre kullanılması, rengini koruması ile olacaktır. Yumuşatıcı seçiminizi yaparak avantajlı şekilde kullanabilirsiniz.
  • Tüylenmeyi önler: Çamaşırların çok yıkanması ile bölge bölge tüylenmeler olabilir. Çamaşırlarınızın üzerinde toplanmalar görebilirsiniz. Bunun önüne geçmek için yumuşatıcı en doğru seçim olacaktır. Tüylenmenin önüne geçer ve özellikle kazaklarda topaklanma sorununun ortadan kalkmasını sağlar.
  • Hızlı kuruma: Çamaşırlarınızı hafifletme etkisi olan çamaşır yumuşatıcı, aynı zamanda hızlı kuruma etkisini de sağlayacaktır. Sevilen giysilerin kuruması için saatlerce beklemek zorunda kalmadan kurumanın gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Hızlı bir şekilde kuruyan çamaşırlarınızın kuruma sonrasında da güzel kokusu üzerinde olacak. Bu sayede memnun kalacağınız bir sonuç almış olacaksınız.

Çamaşır Yumuşatıcı Kullanırken Yapılan Hatalar

Yumuşatıcı kullanmak çamaşırlarınızın güzel kokmasını sağlar ve dokuyu korur. Ancak yapılan hatalar ile bu sonuçları alamayabilirsiniz. Bizim önerimiz, mutlaka doğru kullanımı sağlayarak, çamaşırlarınızda en iyi etkiyi yaratmanızdır. Önerilerimiz arasında ilk olarak çamaşırlarınızı ıslak bekletmemeniz var. Yumuşatıcının yerini kötü bir koku alması, aynı zamanda çamaşırların şeklinin bozulması bu hata ile ortaya çıkar. Çamaşır yumuşatıcı kullanarak elde etmek istediğiniz sonucu, ıslak beklettiğiniz çamaşırlardan ne yazık ki alamazsınız. Doğru kullanım için çamaşırlarınızı çok bekletmeden kurutun. Aynı zamanda çamaşır makinesinin yumuşatıcı hazne kısmında birikmiş olan deterjan ya da buna benzer kirler olmamasına dikkat edin. Tamamen temiz bir yıkama işleminin olması için mutlaka çamaşır makinesinin de temiz olması gerekiyor.

Çamaşır Yumuşatıcı Kokusu Nasıl Kalıcı Hale Getirilir?

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra uzun bir süre o hoş kokunun çamaşırda kalmasını isteyebilirsiniz. Bunun için önemli olan yıkama aşamasından sonra da çamaşırlarınıza gereken özeni göstermeniz. Bunun için ütü aşamasında ütü suyunun içine birkaç damla yumuşatıcı koymanız öneriliyor. Peki, hangi yumuşatıcı? Güzel koku vermesi ve aynı zamanda sağlıklı kullanımı olması yumuşatıcı seçiminiz için son derece önemli olacaktır. Gün içinde çamaşırda o kokunun korunması önemli olduğundan, iyi bir seçim yapmanız gerekiyor. Size önerimiz biobellinda çamaşır yumuşatıcı kullanarak tüm bu etkileri maksimuma çıkarmak. Kalıcılığı en üst seviyede olmasının yanı sıra, kullanarak memnun kalan da çok sayıda kişi var. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız halinde yumuşatıcıyı en doğru şekilde kullanarak maksimum etki alabilirsiniz.

Biobellinda Çamaşır Yumuşatıcısı

Giysilere harika bir koku verip dokusunu da koruyan yumuşatıcılar arasında biobellinda çamaşır yumuşatıcı yer alıyor. Hem çamaşırların dokusunu koruma hem de parlaklık verme açısından son derece avantajlıdır. Uzun süre kalıcı parfümsü bir kokusu vardır. Çamaşırların uzun süre ferah kalmasını da sağlar. Son derece avantajlı bir kullanımı olduğundan ilk önerilendir. Yumuşatma işleminin maksimum olması, çamaşırların yeni kalması gibi etkileri ile en iyi şekilde kullanılıyor. Üstelik az miktarda kullanım ile yüksek oranda etki ediyor. Kullanım miktarının az olmasından dolayı da son derece ekonomik bir yumuşatıcı olduğunu söyleyebiliriz. Hem yumuşak hem de uzun süre güzel kokan çamaşırlar için tercihiniz olabilir.

Biobellinda çamaşır yumuşatıcı özellikleri;

Peki, özellikleri tam olarak nedir? İçeriğinde neler var? Biobellinda çamaşır yumuşatıcı formül yapısında uzun süre kalıcılığı sağlayan maddeler yer almaktadır. Etkili olan mikro kapsül teknolojisi, çamaşırlarda haftalarda sürecek hoş ve ferah bir kokunun olmasını sağlar. ulta kalıcı bir parfüm etkisi olmaktadır. Aynı zamanda temiz bir koku ve ipeksi dokunuş hissi son derece önemlidir. Yapısı tamamen bu özellikleri taşıyacak şekilde geliştirilmiştir. Biobellinda Ultra Konsantre Çamaşır yumuşatıcısı ile yıkamaların tamamında tüm çamaşırlarda istenen yumuşaklığın maksimum oranda etkili olması sağlanacaktır. Bitkisel bazlı olan formülü sayesinde çamaşırlarda ferahlık hissini haftalarca korur.

Biobellinda Çamaşır Yumuşatıcısı Nasıl Kullanılır?

Çamaşır yumuşatıcılar arasında olan Biobellinda ürünü nasıl kullanılır? ultra konsantre olan yumuşatıcı az miktarda dahi uzun ömürlü ve güzel etki yaratır. Bunun için kullanırken miktara son derece dikkat etmelisiniz. Çamaşırlarınızda beyazlama olmaması ya da kaşıntı yapmaması gibi etkiler için miktarı doğru ayarlamak gerekiyor. Biobellinda çamaşır yumuşatıcı makine gözüne 1,5 kapak konduğunda yeterli oluyor. Çok fazla kullanmak kumaş dokusunu yeni ve canlı tutmanın aksine yıpratmaya neden olabilir. Bunun için de mutlaka yıkama işleminde doğru miktarda çamaşır makinesine ekleme yapmalısınız. Kapağı ölçü olarak kullandığınızda ve 1.5 kapağı geçmediğinizde sorun yaşamadan etkisini göreceksiniz. Hem koku hem de iyileştirme açısında son derece avantajlı olacaktır. Çamaşır makinesinde yumuşatıcısı için ayrılmış olan gözü kullanın. Ayrıca bu bölümün temizliğinden de emin olun. Yumuşatıcı ile yıkamış olduğunuz çamaşırlarınızda büyük ölçüde etkiyi göreceksiniz.

Biobellinda Çamaşır Yumuşatıcı Fiyatı

Ürün 750 ml olarak satılıyor olabilir. Fiyat, çamaşır yumuşatıcı fiyatları arasında son derece uygundur. Fiyatı etkileyen husus seçmiş olduğunuz miktar olacaktır. 750 ml olarak satılan Biobellinda çamaşır yumuşatıcı zaman zaman yapılan indirimler ile son derece uygun fiyatlara gelmektedir. İndirimli ödemeleri kaçırmadan siz de çamaşırlarınız için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan bu ürünü kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünün avantajlı olduğunu, birkaç kullanım sonra göreceksiniz. Miktarı az kullandığınızda da çamaşırlarınızdaki etkisi maksimum olduğundan siz de deneyebilirsiniz. 750 ml olan Biobellinda yumuşatıcının sipariş edilmesinden sonra, kullanım aşamasında önerilerimize göre hareket etmeyi unutmayın. Hem doğru miktar hem de çamaşır kurutma önerilerimizle en iyi sonucu alabilirsiniz.

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi