Siri Deo Roll-on for Women (Kararma Önleyici) | Biobellinda
Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL49

Siri Deo Roll-On For Women (Kararma Önleyici)

Star Star Star Star Star
41,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Parfüm
Birim: 50 ml  
- +
GENEL BAKIŞ

Ter kokusu ve zaman içinde koltuk altlarında oluşan kararma, oldukça can sıkıcı olabilir. BioBellinda Siri Deo Roll On (Kararma Önleyici), doğal formülü ile ter kokusunu ve terlemeden doğan rahatsızlık hissini gün boyunca yok ederken koltuk altında oluşabilecek kararmaları önlemeye de yardımcı olur. En yoğun tempolu günlerde bile terleme sorununu gidermek, ferah, rahat ve temiz hissetmek için, BioBellinda Siri Deo Roll On (Kararma Önleyici) en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir.

ÖZELLİK

Doğal ve Güçlü Formül

BioBellinda Siri Deo Roll On (Kararma Önleyici), paraben, alkol, alüminyum tuzları ve silikon içermeyen, doğal ve güvenilir bir formüle sahiptir. Bu sayede vücudun doğal terleme dengesini bozmadan ter kokusunu önler. Koltuk altlarınızda gün boyunca kuruluk, temizlik ve ferahlık hissini yaşamanızı sağlar. 24 saat etkili formülü ile sizi en sıcak havalarda bile konforlu hissettirir.

Kararma Önleyici Etki

BioBellinda Siri Deo Roll On (Kararma Önleyici), içerisinde doğal bitki özleri barındırır. Dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür. Doğal bitki özleri, ürünü düzenli kullandığınız takdirde cildinizin kararmasını önlemeye yardımcı olur. Size yalnızca temiz, pürüzsüz ve kuru bir cildin tadını çıkarmak kalır.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Siri Deo Roll On (Kararma Önleyici), kuru ve temiz koltuk altına direkt olarak uygulanır. Cildinizde tahriş olmuş bir bölge varsa ürünü kullanmamanız tavsiye edilir. BioBellinda Siri Deo Roll On (Kararma Önleyici) ürününü, kullanmaya başladıktan sonraki 12 ay içinde tüketmeniz gerekir. Saniyeler içinde kuruyan yapısı ile kıyafetlerinizde leke bırakmaz. Siz de ter kokusundan gün boyu kurtulmak isterseniz, BioBellinda Siri Deo Roll On (Kararma Önleyici) ürününe avantajlı kargo fırsatı ile sahip olabilirsiniz. 

 

 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi