Oda Parfümü ve Spreyi Soft Fiyatları | Biobellinda
Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL13

Oda Parfümü Soft

Star Star Star Star Star
45,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 500 ml  
- +
GENEL BAKIŞ

Yaşam alanlarının temiz ve bakımlı olması, bazen güzel kokması için yeterli gelmez. Kimi zaman rutubet, kimi zaman mobilyaların kendine has kokusu sizi rahatsız edebilir. Bunun dışında pişen yemeklerin kokusu ya da eşyalara sinen sigara dumanının kokusu da zaman zaman bulunduğunuz ortamın havasını bozabilir. Kaliteli içeriğe sahip, güzel koku veren oda parfümleri kullanarak bu sorunu büyük oranda giderebilirsiniz. BioBellinda Oda Parfümü Soft ile içinize çektiğiniz her nefesle birlikte temizliği ve ferahlığı iliklerinize kadar hissedersiniz.

ÖZELLİK

Yaşam Alanlarınızın Havasını Değiştirin

BioBellinda Oda Parfümü ile yaşadığınız ortamda meydana gelen her türlü kötü kokuyu bertaraf edebilirsiniz. Ortamda bulunan mobilya ya da tekstil ürünlerine uygulayarak rutubet, balık ve sigara kokusu gibi insanı rahatsız eden ve huzursuzluk veren kötü kokulardan kurtulabilir, rahat ve derin bir nefes alabilirsiniz. Soft kokulardan oluşan içeriğiyle oda kokusu, yaşam alanlarınıza kalıcı bir ferahlık verir. Tek kullanımda bile ortamın uzun bir süre güzel kokmasını sağlar.

 

 

KULLANIM

Pratik Kullanım Avantajı

Özel olarak geliştirilmiş püskürtme aparatı ile pratik bir kullanım olanağı sunan BioBellinda Oda Parfümü Soft, kötü kokuları yalnızca maskelemekle kalmaz, aynı zamanda kalıcı olarak da yok eder. Kullanıldığı anda geriye hafif ve ferah bir koku bırakan ürünün püskürtme mekanizmasını, “On ve Sprey” konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Aynı zamanda halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Soft ürününe avantajlı kargo fırsatıyla sahip olmak için hemen harekete geçin.

 

 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

Oda Spreyi Fiyatları

Oda Spreyi Fiyatları

Oda spreyleri kimi zaman temizliğin sonlandırıcısı olarak temizlik kokusunun tüm evinize yayılması amacıyla, kimi zaman istenmeyen kötü ve inatçı kokulardan odayı arındırmak amacıyla, kimi zaman da ortamı ferah bir havaya bürümek için sıklıkla kullanılmaktadırlar. Bu kadar sıklıkla kullanılan bir ürün olan oda spreyi fiyatları da çoğu insan için merak konusu olmaktadır. Oda spreyleri kendi arasında birçok çeşitlilik bulundurmaktadır. Farklı aromalar ve kokularda birçok seçenek sunabilen oda spreyleri odanızın ambiyansına göre en uygun kokuyu size temin edecek ve odanızla bir bütünlük sağlayacaktır. En çok tercih edilen kokular limon, portakal, turunç, lavanta, nane, çay ağacı yağı, paçuli, okaliptüs, doğa / dağ / deniz kokuları, çiçek kokuları, yapraklar, ağaç kabukları özü, tohum ve kök özleri olarak sıralanmaktadırlar. Farklı çeşitlilikteki oda spreyi seçenekleri de farklı oda spreyi fiyatları ile değişmektedir. Her zevke, ortama uyum sağlayacak kokuları bu çeşitlilikte bulmak oldukça kolay olacaktır. Oda spreyleri yapısal olarak da çeşitlilik göstermektedirler. Oda spreyleri, aerosol sprey, sprey, jel, yağ, sıvı, katı, disk, fitil difüzörleri olmak üzere pek çok versiyonda bulunmaktadırlar. Özellikle sensörlü oda spreyleri düzenli olarak odayı kendi kendine spreylemekte ve kalıcı ve devamlı bir şekilde odanızın güzel kokmasını sağlamaktadırlar, bu nedenle de oldukça sık tercih edilmektedirler. Siz de kolaylıkla bu çeşitlilik arasında hem kullanımınıza en uygun olan mekanizmada hem de odanızın ambiyansına en iyi şekilde uyum sağlayacak ve odanıza farklı bir hava katacaktır.

Oda Spreyi Nasıl Kullanılır?

İstenmeyen ve hoş olmayan kokulardan kurtulmak için ortam öncelikle pencereler açılarak havalandırılmalıdır. Bu şekilde ortamın hava kalitesi arttırılmış olunacak ve kötü kokulardan bir nebze arındırılmış olacaktır. Ancak ortama sinen inatçı istenmeyen sigara, balık, çöp kokusu gibi kokuların tamamen arınması ve ortamın ferah ve taze bir havaya kavuşması için başvurulması gereken çözüm oda spreyi olacaktır. Değişik aromalara sahip olan oda spreyi ortama uygulandığında ortam yeni temizlenmiş gibi temizlik kokacak ve ferah bir havaya bürünecektir. Evde de koku giderici çözümler olarak sirke, karbonat gibi ürünler denense de hiçbir ürün oda spreyi tazeliğini size sağlayamayacaktır. Oda spreylerine ulaşmak da oldukça kolay ve ekonomiktir. Oda spreyi fiyatları oda spreylerinin çeşitlerine göre farklılık gösterse de oda spreyleri, herkesin ulaşabileceği uygun ürünler olmaktadırlar. Birçok mekanizma ve aroma çeşitleri ile her zevke hitap edebilen bir oda spreyi bulunmaktadır. Uygulaması kolay ve pratik olan oda spreyleri ile inatçı ve istenmeyen kokulardan kolayca kurtulabilecek, temizliğinizi tamamlayacak olan son dokunuşu yapmış olacaksınız. Herkesin erişilebileceği uygun oda spreyi fiyatları ile siz de evinizde ister bahar kokuları ile ister ferah okyanus kokuları ile ister tertemiz çiçek kokuları ile kendinizi ve evinizi şımartabilirsiniz.

Oda Spreyleri

Ortamı inatçı, istenmeyen kötü kokulardan arındırmak için absorban denilen emici özellikte maddelerden yararlanılır. Bu maddeler sayesinde ortamdaki organik kokular havadan oksitlenir ve giderilmiş olur. Ayrıca oda spreyleri içinde bulunan etken dezenfektan maddeler sayesinde ortamda bulunan bakterileri de etkisiz hale getirir kötü kokuların yerine aromatik, ferah, temiz kokuların ortama yayılmasını sağlar. En çok tercih edilen bahar kokuları, ferah okyanus kokuları, organik ağaç ve bitki özü kokuları arasından size en uygun olan aromayı seçerek evinizin daha sıcak ve temiz bir hissiyat vermesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde temizliğinize altın dokunuşunu yapacak, evinizin her daim temiz ve ferah kokmasını sağlamış olacaksınız. Oda spreyi ürünü bu kadar kullanışlı ve pratik olduğundan oda spreyi fiyatları da büyük bir merak konusu olmaktadır. Her zevke ve bütçeye uygun oda spreyleri bulunduğu için herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir ürün olan oda spreyi ile evinize ferahlık ve temizlik katmanız mümkün. Oda spreyini dilerseniz otomatik mekanizmalı seçerek mutfağınızda, salonunuzda, tuvaletinizde bulundurarak odanın devamlı ve kalıcı bir şekilde istenmeyen kokuları baskılayarak temiz ve ferah kokmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ise manuel olarak tercih edebilir ve bu şekilde evinizin spesifik bölgelerinize dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Daha birçok mekanizma ve aroma çeşidi ile sizleri bekleyen oda spreylerini siz de deneyip evinize ferahlık katabilirsiniz.


 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi