Oda Parfümü Bahar Ferahlığı | Biobellinda
Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL15

Oda Parfümü Bahar Ferahlığı

Star Star Star Star Star
45,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 500 ml  
- +
GENEL BAKIŞ

Oda kokusu ürünleri, evinize tazelik katmak için kullanacağınız tamamlayıcı ürünlerdendir. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı kullanıldığı alanda uzun süre kalıcılık sağlar. Yaşam alanınızda hoş kokulu ve doğal oda parfümü etkisini bahar ferahlığı sayesinde yayabilirsiniz. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı ile evinizi baharın taze esintileri ile buluşturun!

ÖZELLİK

Etkileyici Bahar Ferahlığı

BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı ile evinizde eşsiz bir ambiyans yaratabilirsiniz. Baharda açan çiçek kokuları ise sizin ve sevdiklerinizin enerjisini değiştirecek. Ürün aynı zamanda evinizde oluşan kötü kokuları da yok ederek rahat nefes almanızı sağlar.

Etkileyici ferahlığı ile ruh halinizi değiştirir ve en güzel bahar anılarınızı hatırlayabilirsiniz. Ev dekorunuzda ihtiyaç duyduğunuz o son dokunuşu BioBellinda Oda Parfümü ile yaratabilirsiniz. Evinize kişisel bir dokunuş eklemek ve cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratmak için ürünü yavaşça püskürtmeniz yeterli. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı'nı, istediğiniz yüzeylere uygulayarak evinizin her alanında ferahlık sağlayabilirsiniz.

KULLANIM

Kolay Kullanım, Doğal Ferahlık

Özel olarak geliştirilmiş püskürtme aparatı ile pratik bir kullanım olanağı sunan BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı, sadece inatçı kötü kokuları önlemekle kalmaz, aynı zamanda kalıcı olarak da yok eder. Kullanıldığı anda geriye hafif ve ferah bir koku bırakan ürünün püskürtme mekanizmasını, “On ve Sprey” konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı’nı sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

 

 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi