Sepet 0  
Biobellinda Üyesi Seçiniz

Ürün satın almak veya BioBellinda Üyesi olmak için lütfen aşağıya, varsa iletişimde olduğunuz BioBellinda Üyesinin Numarasını veya Kullanıcı Adını giriniz. İletişimde olduğunuz bir BioBellinda Üyesi yoksa sağ taraftaki bağlantıları kullanınız.

 
Yeni Müşteri Kaydı
BioBellinda-Web Sitesi Kullanım Koşulları

1. GENEL KOŞULLAR

1.1. www.biobellinda.com.tr alan adlı internet sitesini kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu doküman ile www.biobellinda.com.tr  web sitesinin kullanımını düzenleyen “Şartlar ve Kullanım Koşulları” hakkında size bilgi vermek amaçlanmıştır. www.biobellinda.com.tr internet sitesini (bundan sonra BioBellinda olarak adlandırılacaktır) ziyaret ederek ve/ veya web sitesine üye olarak (bundan sonra “Üye” olarak adlandırılacaktır) “Şartlar ve Kullanım Koşulları” dokümanı içeriğinde yer alan hususları kabul ettiğinizi, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmektesiniz. İşbu Şartlar ve Kullanım Koşulları dokümanı içeriğinde yer alan hususları kabul etmediğiniz takdirde, lütfen BioBellindayı kullanmaktan vazgeçiniz.

1.2. www.biobellinda.com.tr alan adlı web sitesi içeriğinde; Türkiye kanunları yarınca şirketleşmiş kayıtlı adresi “Örnek Mahallesi Semerkant Cad. No: 29 Ataşehir/ İstanbul” olan BİOBELLİNDA KOZMETİK VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA AŞ.
şirketi tarafından hizmet sağlanmaktadır. BioBellinda ile iletişime geçmek için iletisim@biobellinda.com.tr e-mail adresini kullanabilirsiniz.

1.3. BioBellinda, işbu Şartlar ve Kullanım Koşulları dokümanını, web sitesi içeriğinde yer alan her türlü bilgi ve içeriği Üye ve Kullanıcılara herhangi bildirimde bulunmadan değiştirebilir. Yapılan değişiklikler web sitesinde yayımlandığı tarihte geçerli olacaktır. Üye ve Kullanıcılar yapılan değişiklikler ile birlikte içeriği, Şartlar ve Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılmaktadır. Üye ve Kullanıcılar, değişiklik yapılan Şartlar ve Kullanım Koşulları metnine herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceklerini kabul etmiş sayılmaktadır. Aksi takdirde BioBellinda’ya ait web sitesini kullanmaktan vazgeçilmelidir.

1.4. BioBellinda, Üye ve Kullanıcı konumunda bulunan gerçek ve tüzel kişilere insan ve  çevre sağlığına duyarlı doğal ve konsantre ürünlerin satışı amacı ile kurulmuştur. Bu Şartlar ve Kullanım Koşulları kullanıcılara ortak bir platform oluşturan BioBellinda’ya ilişkin kullanım şart ve koşullarını belirleme amacını taşımaktadır. Kişisel verilerinizin kullanımına ilişkin bilgiler “Gizlilik Politikası” dokümanında yer almaktadır.

1.5. BioBellinda, her özel durum için uygulanabilir mevzuatta olduğu gibi yetişkinlerin (18 yaş ve üzeri) kullanımı için amaçlanmıştır. Eğer bir yetişkin değilseniz, kayıt olma ve hesap açmaya yetkiniz bulunmamaktadır. Eğer reşit değilseniz hizmeti kullanmak için yasal velinizden izin almanız gerekmektedir. Bu durumda yasal veli, reşit olmayan kişinin gerçekleştireceği tüm eylemlerden sorumludur. Lütfen eğer reşit değilseniz ve yasal velinizin izni yoksa BioBellinda’yı kullanmayı durdurun. Uygulanabilir kanunlar kapsamında bir yetişkin olduğunuzun garantisini veriyorsunuz. BioBellinda, herhangi bir zamanda sizinle temasa geçerek yaşınızı kanıtlamak için kimlik kartınızın veya eş değer bir belgenin fotokopisini isteyebilir. Eğer kimlik belgesini sağlamayı kabul etmezseniz, BioBellinda kullanıcı profilinizi kapatma hakkını saklı tutar.

2. TANIMLAR

BioBellinda                            : www.biobellinda.com.tr alan adlı web sitesini ve bu web sitesi kapsamında hizmet veren şirketi ifade etmektedir.

SİTE/WEB SİTESİ              : www.biobellinda.com.tr alan adı ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan internet sitesini ifade eder.

KULLANICI                                   : SİTE’ye giriş yaparak çevrimiçi ortamda erişim sağlayan gerçek ve tüzel kişileri ifade eder.

ÜYE                                      : SİTE’ye üye olan ve SİTE dahilinde sunulan hizmetlerden işbu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde yararlanan gerçek ve/veya tüzel kişileri ifade eder.

ÜYELİK                               : SİTE’nin ilgili bölümünden ÜYE olmak isteyen KULLANICI tarafından SİTE’ye üye olmak için gerekli olan üyelik formunun doldurulması, kimlik bilgilerinin verilmesi, kimlik bilgilerinin doğruluğunun onaylanması, üyelik formunda yararlanılmak istenilen hizmet eğer ücretli bir hizmet ise, ücretin ödenmesi suretiyle kayıt işleminin yaptırılması ve SİTE tarafından yapılan kayıt işleminin onaylanması sürecini ifade eder. Üyelik işlemi doğrultusunda verilmesi gerekli olan bilgilerin girilmemesi ve SİTE tarafından onaylanmaması halinde ÜYELİK başlamaz.

ÜRÜN                                               : BioBellinda tarafından SİTE içerisinde satışa arz edilen ürünleri ifade eder.

ÜYELİK HESABI               : Üye’nin SİTE içerisinde sunulan hizmetlerden yararlanmak için gerekli olan iş ve işlemleri gerçekleştirdiği, ÜYELİK ile ilgili konularda BioBellinda’ya talepte bulunduğu, ÜYELİK bilgilerini güncelleyip sunulan hizmetlerle ilgili raporlamaları görüntüleyebildiği, yalnızca kendisinin belirlediği ve münhasıran kendisi tarafından kullanılacağını taahhüt ettiği KULLANICI ADI ve ŞİFRE ile SİTE üzerinden erişilen ÜYE’ye özel internet sayfasını ifade eder.

ÜYE ADI                              : ÜYE’lerin SİTE’de yer alan hizmetlerden faydalandıkları sırada SİTE içindeki diğer ÜYE’lere yansıyan ve tanıtan üye kimlik adını ifade eder.

ŞİFRE                                               : SİTE’ye üyelik esnasında ÜYE’nin kendisinin belirleyeceği ve yalnızca kendisinin bileceği, kullanacağı ve bu aşamadan itibaren Site hizmetlerinden faydalanmak için üye girişi sırasında kullanılacak harf ve numaralardan oluşan şifreyi ifade eder.

VERİTABANI/ARAYÜZ  : Üye ve Kullanıcılar tarafından kullanılan; 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunan ve tüm fikri hakları BioBellinda’ya ait olan içeriklerin depolandığı, tasnif edildiği, sorgulanabildiği ve erişilebildiği veritabanı, tasarımlar, görseller, vs. içerisinde site üzerinden yapılabilecek her türlü işlemin gerçekleştirilmesi için bilgisayar programına komut veren internet sayfalarını ifade eder.

3. HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLER

3.1. BioBellinda, Üye ve Kullanıcıların web sitesi içeriğinde yer alan ürünlerin görüntülenmesi, erişim sağlanması hususlarını sağlayacağını temin eder. BioBellinda, web sitesi içeriğinde verdiği hizmetlere yenilerini ekleme, mevcut hizmetlerin kapsamını değiştirme, içerikleri kaldırma, silme haklarını saklı tutmaktadır.

3.2. BioBellinda’nın belirli özelliklerini kullanmak veya erişmek için e-posta adresi kullanılarak ve talep edilen bilgiler doğru şekilde verilerek kayıt olunması gerekmektedir. BioBellinda’ya kayıt ve/veya giriş formunda karşılaşabileceğiniz şahsınız hakkındaki bilgileri kesin, güncel ve eksiksiz olarak sağlamayı kabul etmektesiniz. Hesap açarak Üye olan kullanıcılar, kullanıcı adı ve parolası altında gerçekleşen herhangi bir faaliyetten doğabilecek yükümlülüğü üstlendiğini kabul ve taahhüt eder. Kayıt işlemi sırasında oluşturulan parolanın gizliliğinin korunması Üye’nin sorumluluğundadır.

3.3. Üye ve Kullanıcıların www.biobellinda.com.tr alan adlı web sitesi içeriğinde yaptıkları her işlem ve eylemlerine ilişkin hukuki ve cezai sorumluluğun kendilerine ait olduğunu, BioBellinda’nın bu hususta hiçbir şekil ve surette sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye ve Kullanıcılar, www.biobellinda.com.tr alan adlı web sitesi içeriğinde yer alan görselleri, içerikleri, veritabanlarını, arayüzleri, katalogları, videoları ve sair fikri ve sınai mülkiyet hakkını kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, bu içeriklere ilişkin olarak hak sahibi olmadan herhangi bir ticari faaliyette bulunmayacağını, haksız rekabet teşkil eden davranışlar içine girmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.4. Üye ve Kullanıcılar, web sitesi içeriğinde Türk Ticaret Kanunu uyarınca haksız rekabet teşkil edecek eylemler içerisinde bulunmayacağını, BioBellinda’nın ve 3. şahısların marka haklarına tecavüz edecek, ticari itibarlarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz edecek eylemleri gerçekleştirmeyeceğini, kamu düzenine, genel ahlak kurallarına uygun hareket edeceğini, yasadışı, suç teşkil edecek, rahatsız edici paylaşımlarda bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.5. 5651 sayılı Kanun uyarınca BioBellinda, Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi’ne sahiptir. Bu nedenle 5651 sayılı Kanun uyarınca Yer Sağlayıcılara getirilen yükümlülüklere uymak amacı ile Üye/lerin web sitesinde gerçekleştirdikleri işlemlere ilişkin olarak mevzuattan kaynaklanan içerikleri kayıt altına almakta ve saklamaktadır.

3.6. BioBellinda, Üye ve Kullanıcılar tarafından web sitesine bildirilen kişisel bilgileri kullanma ve saklama hakkına sahiptir. BioBellinda, ayrıca yetkili makamlardan usulüne uygun şekilde bilgi talep edilmesi halinde kendisinde bulunan Üye ve Kullanıcı bilgilerini paylaşmakta hak sahibidir. BioBellinda, Üye ve Kullanıcı bilgilerini kullanabilir, işleyebilir, paylaşabilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişim faaliyetlerinde, pazarlama faaliyetlerinde ve istatistikî analizler yapmak amacıyla kullanabilir. BioBellinda aynı zamanda; kullanıcının IP adresi, web sitesinin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, tarayıcı (browser) tipi, tarih ve saat gibi bilgileri de istatistiki değerlendirme ve kişiye yönelik hizmetler ve teklifler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

3.7. Web sitesinin bütününün veya herhangi bir bölümünün bozma, değiştirme, tersine mühendislik yapma amacıyla kullanılması, Web sitesinin  iletişim veya teknik sistemleri engelleyen, bozan ya da sistemlere müdahale eder bir şekilde Site’ye erişim sağlanmaya çalışılması, Site üzerinde otomatik program, robot, örümcek, web crawler, örümcek, veri madenciliği (data minig) veri taraması (data trawling) vb. "screen scraping" yazılımları veya sistemleri, otomatik aletler ya da manuel süreçler kullanılması, diğer kullanıcılarının verilerine veya yazılımlarına izinsiz olarak ulaşılması, Site içeriğinin “Şartlar ve Kullanım Koşulları” ile belirlenen kullanım sınırları dışında kullanılması hukuka aykırı olup; BioBellinda’nın her tür talep, dava ve takip hakları saklıdır.

3.8. Üyeler, üyelikten ayrılmaları halinde BioBellindadan herhangi bir hak talep edemez. Web sitesi içeriğinde verilen hizmetin kesintiye uğraması, bilgi iletiminde aksaklıklar, gecikmeler, başarısızlar yaşanması, veri kaybı halinde oluşabilecek doğrudan ve dolaylı zararlardan BioBellinda sorumlu tutulamaz.

3.9. Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının Biobellinda’nın banka veya posta çeki hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 1 hafta içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

4. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

BioBellinda’ya ait web sitesi dâhilinde erişilen veya hukuka uygun olarak Üye ve Kullanıcılar tarafından erişilen bilgiler sınırlı olmamak kaydıyla veritabanı, arayüzü, tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar ile tüm elemanları BioBellinda'ya ait ve/veya BioBellinda tarafından üçüncü bir kişiden lisans altında alınmış ürünlerin mahsulüdür. Tüm bunların BioBellinda’nın telif haklarına tabi çalışmaları olup, Üye ve Kullanıcılar, web sitesi içerisinde bulunan BioBellinda hizmetlerini, bilgilerini ve BioBellinda’nın telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının BioBellinda hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. İşbu sözleşme kapsamında BioBellinda tarafından sarahaten izin verilen durumlar haricinde BioBellinda’nın telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz, ayrıca BioBellinda hizmetleri, bilgileri, BioBellinda telif haklarına tabi çalışmaları, ticari markaları, ticari görünümü veya bu site vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm hakları saklıdır.

Üye ve Kullanıcılar web sitesine müdahale etmek amacıyla herhangi bir araç, yazılım ve sair materyaller kullanmayacaklarını, web sitesine yetkisiz şekilde giriş yapmayacaklarını, diğer kullanıcı ve üye bilgilerine izinsiz şekilde ulaşmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bu gibi bir durumda BioBellinda’nın hiçbir şekil ve surette sorumluluğu bulunmayacaktır. Böyle bir zarardan dolayı BioBellinda’nın ödemek zorunda kaldığı bedeller, işlemi gerçekleştiren üye/kullanıcı’dan rücu edilerek tahsil edilecektir.

BioBellinda, yukarıda belirtilen şartlara aykırı davranan Üye ve Kullanıcıları yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca BioBellinda, gerekli gördüğü tedbirleri alma ve Üyelikleri iptal etme/silme/askıya alma hakkına sahip olacaktır.

5. FİKRİ MÜLKİYET İHLALİNE İLİŞKİN BAŞVURULAR

BioBellinda web sitesi içeriğinde, telif hakkı ile korunan herhangi bir materyalin sizin onayınız olmadan yayınlandığını veya kişisel haklarınızın diğer kullanıcılar veya üçüncü taraflarca ihlal edildiğine inanıyorsanız bir ihlal bildirimi gönderebilirsiniz. Bu talepler sadece telif hakkı veya kişisel hak sahibi tarafından veya hak sahibinin yetkili kıldığı bir kişi tarafından gerçekleştirilebilir. İhlal edildiği öne sürülen telif hakkı ihlali bildiriminin en hızlı ve kolay yolu, e-mail iletmenizdir. BioBellinda’ya iletisim@biobellinda.com.tr den ulaşabilirsiniz.

6. SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİ

BioBellinda, dilediği takdirde ve dilediği zamanda ve ayrıca yasal değişiklikler karşısında işbu Şartlar ve Kullanım Koşulları dokümanında üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. BioBellinda tarafından sözleşme içerisinde yapılan değişiklikler ilan edildikleri gün itibari ile geçerli olup, değişiklik yapılmayan hükümler aynen geçerliliğini korumaya devam edecektir. Üye ve Kullanıcılar, sözleşme üzerinde tek başına değişiklik yapma hak ve yetkisine sahip olmayıp, ancak BioBellinda’nın yazılı onayı doğrultusunda değişiklik yapılabilir.

7. BİOBELLİNDA KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ

Üye ve Kullanıcılar, işbu Şartlar ve Kullanım Koşulları’na ilişkin olarak doğabilecek ihtilaflarda BioBellinda’nın kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, bilgisayar kayıtlarının vb.’nin muteber bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, BioBellinda’yı yemin teklifinden beri kıldığını ve bu maddenin kanun nezdinde delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

8. MÜCBİR SEBEP

Mücbir sebep terimi; doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve BioBellinda’nın gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır. Hukukun mücbir sebep olarak saymış olduğu durumlar sebebi ile BioBellinda’nın Şartlar ve Kullanım Koşulları’na ilişkin belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle BioBellinda sorumlu olmamakla beraber, bundan dolayı Üye ve Kullanıcılar ve sair 3. kişilerin BioBellinda’dan herhangi bir nam altında tazminat talep etme hakkı söz konusu değildir.
9. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu Şartlar ve Kullanım Koşulları’nın uygulanmasında, yorumlanmasında ve Şartlar ve Kullanım Koşulları dâhilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk kanunlar ihtilafı kuralları hariç olmak üzere Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

10. BÜTÜNLÜK

İşbu Şartlar ve Kullanım Koşulları’nda yer alan herhangi bir hükmün geçersizliği, yasaya aykırılığı ve uygulanamazlığı, geri kalan hükümlerin geçerliliğini etkilemeyecektir. Üye ve Kullanıcılar Şartlar ve Kullanım Koşulları içeriğinde belirtilen yükümlülüklerini ihlal etmeleri halinde bu ihlal sebebi ile hukuki ve cezai olarak şahsen sorumlu olacaklardır. Böyle bir durumda BioBellinda’nın da ticari itibarının sarsılması nedeniyle Üye/ler ve Kullanıcı/lar’dan tazminat talep etme hakkı saklıdır.


BioBellinda Gizlilik Politikası

www.biobellinda.com.tr alan adlı internet sitesi (“BioBellinda”); “Örnek Mahallesi Semerkant Cad. No: 29 Ataşehir/ İstanbul” adresinde mukim BİOBELLİNDA KOZMETİK VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA AŞ.’ye aittir. BioBellinda bilgilerin gizliliği ve fikri hakların korunması hususunda aşağıda yer alan hususları benimsemiştir:

BioBellinda ve alan adı sahibi; ÜYE, KULLANICI ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, telefon, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. 

www.biobellinda.com.tr’ye girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre BioBellinda ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler BioBellinda tarafından görülmez ve kaydedilmez)

ÜYE ve müşterilerin BioBellinda’ya üyelik, ürün/ hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. ÜYE ve müşterilere ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler BioBellinda’ya üyelik işlemlerinin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/ hizmetlerin BioBellinda ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/ satımı, ürün/ hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir. BioBellinda ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

www.biobellinda.com.tr web sitesine giriş, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin vs. kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan BioBellinda ve alan adı sahibi sorumlu değildir.

ÜYE’nin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece ÜYE ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece ÜYE değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

www.biobellinda.com.tr web sitesi içeriğinde, www.biobellinda.com.tr’ye ait olmayan başkaca internet sitelerine bağlantı veya referans yer alabilir. www.biobellinda.com.tr ve alan adı sahibi bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu olmayıp, reklam amacı ve/veya müşterilerin bilgilendirilmesi amacı ile paylaşılmaktadır.

www.biobellinda.com.tr web sitesi içeriği, görselleri, sayfa düzeni, dizaynlar, şekiller, logolar, teknikler, markalar, tasarımlar, buluşlar, eserler, yazılımlar vs. üzerinde tek hak sahibidir. Söz konusu veriler, yazılı izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, lisana çevrilemez, yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde www.biobellinda.com.tr ve alan adı sahibi’nin hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır. 


Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 


Daha önce oluşturmuş olduğunuz hesabınız var ise, lütfen Kullanıcı Adı ile giriş yapınız.
Kullanıcı Giriş Sayfası


Neden Kayıt Olmalıyım

1. Çevrimiçi (Online) mağazamıza tam erişim elde etmek.
2. Tekrar eden siparişler için Alışveriş Listesi oluşturmak.
3. Siparişlerinizi takip etmek.
4. BioBellinda Üyeleri ile haberleşmek.