Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99      
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL149

Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı

Star Star Star Star Star
76,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 700 ml.  
- +
GENEL BAKIŞ

Koyu renkli çamaşırlar yıkana yıkana zamanla rengini ve parlaklığını kaybeder. Oysaki doğru ısıda ve doğru deterjanla yıkamak koyu renkli çamaşırların ilk günkü canlılığını ve parlaklığını korumasını sağlar. BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı, koyu renkli çamaşırlarınızın hem rengini hem de dokusunu uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olur.

ÖZELLİK

Konsantre Formül, Kalıcı Etki

BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı konsantre yapısı sayesinde uzun soluklu kullanılabilir. Sıvı ve biyomoleküler özelliğe sahip olması sebebiyle hem etkili bir çözüm sunar hem de çamaşırlarınızda deterjan kalıntısı bırakmaz. Güçlendirilmiş renk koruyucu özelliği sayesinde ise siyah ve koyu renkli çamaşırlarınız ilk günkü parlaklığını ve canlılığını uzun süre korur. Ürün paraben, klor, amonyak ve fosfat içermez.

 

 

KULLANIM

Pratik Kullanım

BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı, kullanımı kolay ve kalıcı sonuçlar veren bir üründür. Ön yıkamalı veya ön yıkamasız kullanılabilir. Çamaşır etiketleri üzerindeki yıkama talimatlarına uyarak ve belirtilen ölçeklerde kullanıldığında hızlı ve etkili sonuçlar verir. Ön yıkamasız kullanımda, yıkama başlarken ve makineniz su alırken deterjan gözüne üründen 1 kapak (35 ml) koymanız yeterlidir. Ön yıkamalı programı seçtiğinizde ise ön yıkama sırasında yarım kapak (17,5 ml) ana yıkamaya geçildiğinde ise 1 kapak (35 ml) idealdir. İnatçı lekelerde yıkamadan önce kirli olan bölgeyi elde çitileyerek ürünü lokal olarak uygulayabilirsiniz. Çamaşırlarınızın oldukça kirli olduğunu düşünüyorsanız, deterjan gözüne ekleyeceğiniz miktarları yarım kapak daha artırabilirsiniz. 

Önerilen doz 5 kg çamaşır kapasiteli otomatik çamaşır makinesi ve orta seviyeli su sertliği derecesi içindir. 6-8 kg çamaşır yıkanması durumunda kullanılacak deterjan miktarı normal kullanımın ½ katı kadar arttırılmalıdır. Boya veren renklilerle, farklı renkler bir arada yıkanmamalıdır. Yün ve yünlü karışımlar ile ipeklilerde kullanılması tavsiye edilmez. Siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız, BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı'nı avantajlı kargo fırsatı ile hemen sepetinize ekleyin.

.
TÜMÜNÜ GÖR
Kampanyalı Ürünlerimiz
Kampanyalı Ürünlerimiz
Ürün
EV YAŞAM
Kirlenme Geciktirici Ankastre Temizleyici
67,00 TL 50,25 TL

Ürün
EV YAŞAM
Mikrofiber Mutfak Kurulama Havlusu (40X70 Cm)
57,00 TL 42,75 TL

Ürün
CİLT BAKIM
Nemlendirici El Ve Tırnak Balmı
34,00 TL 26,25 TL

Ürün
PARFÜM
Sasy Black Eau De Parfume For Women
126,00 TL 94,50 TL

Ürün
PARFÜM
Sasy Işıltılı Vücut Spreyi
45,00 TL 33,75 TL

Ürün
PARFÜM
Sasy Black Işıltılı Vücut Spreyi 100 Ml
45,00 TL 33,75 TL

Ürün
PARFÜM
Siri Eau De Parfume For Women
79,00 TL 59,25 TL

Ürün
PARFÜM
Alize Eau De Parfume For Women
79,00 TL 59,25 TL


 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi