Kirlenme Geciktirici Ankastre Ocak Temizleyici | Biobellinda


Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
Kurumsal İletişim :  +90 216 324 99 80       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL153

Kirlenme Geciktirici Ankastre Temizleyici

Star Star Star Star Star
67,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 1000 ml  
- +
GENEL BAKIŞ

Ankastre temizleyiciler, ankastre zeminlerde çiziklere sebep olmaz, parlaklık ve derinlemesine temizlik sağlar. BioBellinda Kirlenme Geciktirici Ankastre Temizleyici, yıpranmaya ve çizilmeye neden olmadan ocak, davlumbaz, fırın gibi mutfak aletlerinin temizliğini yaparken kirlenme geciktirici özel bileşenler sayesinde yüzeyler daha geç kirlenir ve cilalı gibi parlar. BioBellinda Kirlenme Geciktirici Ankastre Temizleyici sayesinde eşyaların temizliğini korur.

ÖZELLİK

Daha Temiz ve Daha Dayanıklı Ankastre

BioBellinda Kirlenme Geciktirici Ankastre Temizleyici, mutfak aletleri başta olarak tüm paslanmaz çelik yüzeylerin temizliğinde, yüzeyin kirliliğine bağlı olarak içerisine belirli ölçülerde su katıp kullanabileceğiniz konsantre etkili bir temizleme ve bakım ürünü. Ankastre ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı gibi metal yüzeylerde oluşan günlük kir ve lekeleri temizleyerek iz bırakmaz. Parlatıcı etkisi sayesinde ve kirlenme geciktirici formülü ile, yüzeyde oluşabilecek kirlenmeleri geciktirir. Yüzeylerin, su lekesi ve buhar oluşumu gibi çabuk meydana gelebilecek lekelenmelere karşı daha dayanıklı bir hal almasını sağlar.

 

 

KULLANIM

Ürünü Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

BioBellinda Kirlenme Geciktirici Ankastre Temizleyici'yi iki ölçü suya bir ölçü ürün ekleyerek temizlenecek yüzeylere püskürtün. BioBellinda mikrofiber bez ile silerek işlemi tamamlayın. Ekstra bir durulama veya kurulama işlemine gerek kalmadan tertemiz, parlak yüzeyler sahip olabilirsinız. İnatçı ve zor kirlerin temizliği için, ürünü sulandırmadan, püskürtme aparatı kullanarak püskürtüp yumuşak dokulu bir sünger ile silebilir ardından yüzeyi BioBellinda mikrofiber bezler yardımı ile kurulayabilirsiniz.

Ürünü Biobellinda püskürtme aparatında sulandırdıktan sonra en fazla 1 ay içerisinde tüketmeniz gerekir. Püskürtme aparatını tekrar kullanmadan önce tamamen boşalttığından ve tamamen kuruladığından emin olun. Ürün siparişi vererek avantajlı kargo fırsatından hemen yararlanın!

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

Ankastre ocak temizliği oldukça zor olabilen bir bölgedir. Gün içinde sıklıkla kullanılan ankastre ocaklar sıklıkla yağ ve yemek lekeleri, su lekeleri ile lekelenmektedirler. Yemek yaparken sıçrayan yemek lekeleri, yağ lekeleri özellikle kuruduktan sonra çıkarması oldukça zor olan lekelerdir. Kimi zaman da bu lekeleri çıkarmak için yapılan yanlış işlemler ankastrenin zarar görmesine çizilip, paslanmasına, yüzeyin matlaşmasına neden olabilir. Bu nedenle ankastre ocak temizliğini oldukça dikkatli bir şekilde yapılmadı ve doğru temizlik ürünleri kullanılmalıdır. İnatçı lekeleri kazıyarak çıkarmaya çalışmak yanlış bir işlemdir ve ankastre ocağınızın zarar görmesi ile sonuçlanacaktır. Bu inatçı lekeleri kazımak yerine doğru ankastre ocak temizleyici ile lekelerin yumuşaması sağlanarak basit bir silme işlemi ile inatçı lekelerden ankastre ocağınıza zarar vermeden temizliğini gerçekleştirmeniz mümkün. Ankastre ocak temizleyici ankastre temizliği için özel olarak geliştirilmiştir ve ankastre temizliğinde size pratiklik sağlamaktadır. Ankastre ocak temizliğinde kesinlikle çamaşır suyu gibi diğer temizlik ürünleri kullanılmamalıdır. Bu ürünler hem ankastre ocağınıza zarar verebilmekte hem de sizin sağlığınız için tehlike arz etmektedirler. Ankastre ocak temizleyiciler genellikle krem ya da sprey olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Mikro fiber bez kullanımı ile birlikte ankastre ocaklarınızdaki inatçı yağ ve yemek lekeleri kolayca çıkacak ve lekesiz izsiz çiziksiz bir şekilde, ankastrenize hiçbir zarar vermeden hızlı ve pratik bir temizlik sandığınızdan daha kolay ve ulaşılabilirdir.

Ankastre Ocak Temizleyici Nasıl Uygulanır?

Ankastre ocaklar gün içinde sıklıkla kullanılan ve kirlenmesi oldukça kolay olan ürünlerdir. Özellikle temizliği en zor olan yağlı lekelere sıkça maruz kalan ankastre ocakların temizliği de bu sebeple duğru uygulamalar yapılmazsa oldukça uzun ve yorucu bir işlem olabilmektedir. Bunun dışında inatçı lekelere yapılan yanlış işlemler hem ankastrenize zarar verebilmekte hem de kendi sağlığınızı etkilemektedir. Sıklıkla yapılan hatalardan biri bu inatçı lekeleri kazımak olmaktadır. Fırça, sert kazıyıcılar, bulaşık teli pürüzlü yüzeylere sahip ürünler kullanıldığında ankastre üzerinde çizikler ve hasarlar meydana gelebilmektedir bu nedenle ankastre temizliğinde bu tarz ürünleri kullanmaktan tamamen kaçınılmalıdır. Ankastre ocaklarda bu tip hasarlar kullanıcı hatası olarak adlandırılmakta ve bu sebeple ankastre ocak temizliğinde oldukça hassas ve titiz davranılmalıdır. Bu uygulamalar yerine ankastre ocaklar içi özel olarak geliştirilmiş ankastre ocak temizleyici ile bu inatçı lekelere uygulanarak lekelerin yumuşaması sağlanmalı, ardından kazımadan kolayca bu lekelerin kolayca silinerek arınması sağlanmaktadır. Tercihe göre krem ya da sprey olarak kullanılabilen ankastre ocak temizleyicileri ankastre temizliğinde size pratiklik ve kolaylık sağlayacaktır. Yüzeye ankastre ocak temizleyici uygulandıktan sonra mikro fiber bez ya da sünger ile yapılan temizlik yüzeyi matlaştırmadan, çizmeden inatçı lekelerin hızlı bir şekilde, iz kalmadan hijyenik temizliği sağlanmış olacaktır. Ankastre temizliğinde inatçı lekelerden kurtulmak için sıradan ürünleri kullanmamak ve ankastre ocaktemizleyici kullanmak en mantıklı ve ekonomik çözüm olacaktır.

Ankastre Ocak Temizleyici Ne İşe Yarar?

Ankastre ocak temizleyiciler ankastre temizliğini oldukça pratik ve hızlı bir hale getiren oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ankastre temizliğinde yanlış kullanılan sıradan temizleyiciler ve yanlış uygulamalar ankastrelere zarar ve hasar verebilmektedirler. Bu tarz uygulamalar hem ekonomik olarak zarar vermekte hem de kullanıcılara zaman kaybına neden olmaktadırlar. Ankastre ocaklar için özel olarak tasarlanmış ankastre ocak temizleyiciler hem size ekonomik kazanç hem de zaman kazancı sağlayacaklardır. Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan ankastre ocak temizleyiciler inatçı lekelere uygulandığında lekelerin yumuşamasına sağlayacak ve yüzeye zarar verecek olan tel, fırça gibi ürünleri kullanarak yapılan kazımalara gerek duymadan kolay bir şekilde silinmesi ile maksimum hijyen ve temizlik sağlanmış olacaktır. Ankastre ocak temizleyiciler mikro fiber bezlerle birlikte kullanıldığında maksimum sonucu vermektedirler ve yüzeyde hiçbir leke ve iz bırakmadan maksimum hijyeni sağlamış olacaklardır. Oldukça kolay kirlenebilen ve kirlendiğinde genellikle temizliği zor olan lekeler barındıran ankastreleri kolay ve hızlı bir şekilde temizlemek oldukça önemlidir çünkü ankastreler gün içinde oldukça sık kullanılan ürünlerdir. Ankastre ocak temizleyici ile temizliğinizi hızlı ekonomik hale getirebilir, oldukça hassas bir ürün olan ankastrelerinize kesinlikle bir hasar, iz, paslanma ve matlaşma yapmadan ilk günkü yeniliğinde temizliğini sağlayabilirsiniz.

 

 
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi