Kalıcı Krem Saç Boyası 8.0 Kumral | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL208

Kalıcı Krem Saç Boyası 8.0 Kumral

Star Star Star Star Star
124,00 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Kumral saç rengi ile farklı bir görünüm yakalamaya ne dersiniz? BioBellinda Krem Saç Boyası 8.0 Kumral, kumral ve sarı saç renkleri arasında olup içerisindeki altın renkli yansımaları sayesinde saçlarının göz alıcı durmasını sağlar. BioBellinda krem saç boyaları ile saç boyama işlemini son derece pratik ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz. Saçlarına canlılık, dikkat çekici kumral bir renk ve ipeksi yumuşaklık kazandırır.

ÖZELLİK

Parlak, Göz Alıcı Saçlar

BioBellinda Krem Saç Boyası 8.0 Kumral ürünü; amonyak içermeyen yapısı sayesinde cildinize dosttur. Saç tellerini yıpratmadan parlaklığını korur ve matlaşmalara karşı önlem alır. Kokusuz formülü sayesinde boyama işlemi süresince rahatsız olmamanızı sağlar. Maksimum renk performansı ile profesyonel bir beyaz kapama işlemi sağlar ve saçlarında beyaz tel kalmaz. BioBellinda Krem Saç Boyası 8.0 Kumral, yoğun pigmentleri sayesinde saçın hücre yapısına derinlemesine nüfuz eder. Canlı, yoğun ve etkileyici bir saç rengine kavuşursunuz.

 

 

KULLANIM

Krem Saç Boyası Nasıl Uygulanır?

BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı uygulama şişesindeki oksidasyon kremi ile iyice karıştırarak homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Karışımın 2/3 sini saç diplerine uygulayıp 25-30 dakika kadar bekleyin. Ardından kalan karışımı tüm saça uygulayın. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 8.0 Kumral’ın kökten uca tüm saç tellerine nüfuz ettiğinden emin olarak 10 dakika daha bekletin. Ardından bol ılık su ile yıkayarak yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Doğal ve canlı görünümlü saçlara sahip olmak için ürünü hemen sipariş vererek, avantajlı kargo fırsatından faydalanabilirsiniz. 

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi