Kalıcı Krem Saç Boyası 7.6 Amber | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL209

Kalıcı Krem Saç Boyası 7.6 Amber

Star Star Star Star Star
124,00 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Saç renginizi stilinize göre seçme imkânı sunan saç boyaları, yeni nesil teknolojilerin etkisiyle bakım konusunda çığır açan farklar yaratıyor. Kumral tonları arasında en çok dikkat çeken tonlardan biri olan amber, BioBellinda dokunuşuyla saçlarınızda parlak ve canlı bir etki yaratır. 50 ml BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 7.6 Amber tonu ise en çok tercih edilen saç renkleri arasında yer alıyor. Uygulama sonrasında gözle görülür bir fark sunan ürün, içerdiği C vitamini ve badem yağı sayesinde saçlarınızı derinlemesine bakım işleminden geçirir.

ÖZELLİK

Amber Parlaklığı ve Sıra Dışı Beyaz Kapama

%100 beyaz kapama özelliği sayesinde hem açık renkli saçlarda hem de yoğun beyaz oranına sahip olan saçlarda üstün kapatıcılık sunan BioBellinda saç boyası, özel formülünde C vitamini ve badem yağı ile desteklenir. İçerisinde amonyak bulunmayan kokusuz krem boya zararlı maddeler de içermez. Bu özelliği sayesinde işlem sonrasında saç yapısını destekleyen ürün, C vitamini etkisiyle saç dökülmelerini de azaltır.

 

 

KULLANIM

Üstün Kalıcılık Performansı

Su ısısına bağlı olarak yıkama işlemleri sırasında yaşanan akma problemlerini engelleyen ürün, kalıcılık özelliğiyle beğeni kazanıyor. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı uygulama şişesindeki oksidasyon kremi ile iyice karıştırarak homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Karışımın 2/3 sini saç diplerine uygulayıp 25-30 dakika kadar bekleyin. Ardından kalan karışımı tüm saça uygulayın. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 7.6 Amber’in kökten uca tüm saç tellerine nüfuz ettiğinden emin olarak 10 dakika daha bekletin. Ardından bol ılık su ile yıkayarak yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Doğal ve canlı görünümlü saçlara sahip olmak için ürünü hemen sipariş vererek, avantajlı kargo fırsatından faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi