Kalıcı Krem Saç Boyası 1.0 Derin Siyah | Biobellinda
Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
Kurumsal İletişim :  +90 216 324 99 80       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL201

Kalıcı Krem Saç Boyası 1.0 Derin Siyah

Star Star Star Star Star
62,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Saç Bakım
Birim: 50 ml  
- +
GENEL BAKIŞ

Saç renginizden sıkıldığınızda ya da beyazlarınızı kapatma ihtiyacı duyduğunuzda en iyi çözüm saçlarınızı boyamaktır. Ancak saç boyanızın içeriğine dikkat etmeli ve saçlarınıza zarar vermemelisiniz. Saçlarınızda güzelliği ve sağlığı aynı anda istiyorsanız, BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası serisi tam size göre. Amonyaksız formülü ile saç tellerinizi boyanın aşındırıcı etkisinden koruyan Biobellinda, kokusuz yapısı ile de size ve sevdiklerinize zarar vermez.

ÖZELLİK

Yoğun ve Kalıcı Renkler

BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası, özel formülü ile saçınızı adeta bir maske gibi sarar ve besler. Bu maske dokusu, saçlarınızın her yerine eşit şekilde etki eder ve renk yoğunluğunu ortaya çıkarır. Kremsi dokusu ise saçlarınıza kaybettiği nemi geri verir ve parlaklık kazandırır. Doğal badem yağı formülü ile saçınızı kökten uca beslerken içeriğindeki C vitamini saçlarınıza sağlık, canlılık ve güç kazandırır. Saç yüzeyini de parlak ve pürüzsüz bir hale getiren BioBellinda Krem Saç boyası saç derinizi kurutmaz. Saçlarınız göz alıcı bir parlaklıkla ışıldar.

 

 

KULLANIM

Siyahın Vazgeçilmez Gizemi

Siyahın gizemli parlaklığını saçlarınıza taşıyan BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 1.0 Derin Siyah, mükemmel beyaz kapatma özelliğine sahiptir. Öncelikle, BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası’nı uygulama şişesindeki oksidasyon kremi ile iyice karıştırarak homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Karışımın 2/3 sini saç diplerine uygulayıp 25-30 dakika kadar bekleyin. Ardından kalan karışımı tüm saça uygulayın. BioBellinda Kalıcı Krem Saç Boyası 1.0 Derin Siyah’ın kökten uca tüm saç tellerine nüfuz ettiğinden emin olarak 10 dakika daha bekletin. Ardından bol ılık su ile yıkayarak yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. BioBellinda krem saç boyası avantajlı kargo fırsatı ile parmaklarınızın ucunda. 

 

 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi