Müşteri Hizmetleri :  0(216) 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Web sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz. İade konusunda destek almak istediğinizde Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir ya da bize [email protected] email adresinden ulaşabilirsiniz. Not: Ürünler fatura veya sevk irsaliyeleri ile birlikte, orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Ürün ile teslim edilen hediye ve aksesuarlar da var ise iade ile birlikte gönderilmelidir.

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür. Ürününüzü size teslim edilen tarihten sonra on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.

İade işlemleri kaç günde tamamlanır?

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 48 saat içinde başlatılır ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler e-posta gönderilerek yapılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik gösterebilir.

İcon 1
Ücretsiz Kargo Türkiye Her Yerine Kargo
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi