Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici Sprey | Biobellinda
Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
Kurumsal İletişim :  +90 216 324 99 80       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL151

Fırın Ve Yanmış Yağ Temizleyici

Star Star Star Star Star
53,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Ev Yaşam
Birim: 1000 ml  
- +
GENEL BAKIŞ

Yemek yaparken sıklıkla kullanılan fırın ve ızgaralarda zaman içinde yanmış yağ kalıntıları birikir. Uzun süre bekleyen ve kuruyarak yüzeylere yapışan bu kalıntıları temizlemek kimi zaman oldukça çetrefilli ve yorucu olabilir. Ancak BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici ile yanmış yağ kalıntılarından oldukça kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.

ÖZELLİK

Kullanışlı Tasarım, Güçlü Formül

BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici, jel formunda yağ çözücü bir yapıya sahip olduğu için kolay uygulama sağlayarak size zamandan kazandırır. Ürünü uyguladığınız bölgeleri uzun süre ovmak zorunda kalmazsınız. Güçlü formülündeki aktif bileşenler sayesinde yaklaşık yarım saat içinde yağ kalıntılarını çözer ve dilediğiniz yüzeyi kolayca temizlenebilir hale getirir.

Fırın İç Yüzeyleri ve Paslanmaz Çelikte Kullanılabilir

BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici'yi, fırınınızın iç yüzeylerinde ve paslanmaz çelik ile kaplı ızgaralarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Alüminyum, krom ve boya kaplı yüzeyler için kullanılması uygun değildir. Günlük kullanım yerine birikmiş ve zorlu yağ lekeleri üzerinde kullanmanız tavsiye edilir.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici'yi bir yüzeye uygulamadan önce mutlaka plastik eldiven giyin ve gözlerinizi koruduğunuzdan emin olun. Ürünün tüm bileşenlerinin karışması için kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Temizlemek istediğiniz yüzeye yeterli miktarda ürün döktükten sonra yaklaşık yarım saat bekleyin. Bu süre zarfında jel haline dönüşen yağ tabakasını, sıcak su ile ıslattığınız bir sünger ya da bez ile silin. Kalıntıları yüzeyden tamamen arındırmak için temiz bir bez yardımı ile silme işlemini tekrarlayın. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde ağzı sıkıca kapalı biçimde saklayın. Siz de yanmış ve kurumuş yağ lekelerinden kolayca kurtulmak istiyorsanız, BioBellinda Fırın ve Yanmış Yağ Temizleyici'yi hemen sepetinize ekleyin, avantajlı kargo fırsatını kaçırmayın!

 

 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

 
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi