Esbab Omega 3 Balık Yağı Fiyatı | Biobellinda
Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
Kurumsal İletişim :  +90 216 324 99 80       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL300

Esbab Omega 3 Balık Yağı

Star Star Star Star Star
169,00 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Aktif Yaşam
Birim: 100 ml  
- +
GENEL BAKIŞ

Gelişim için çok önem taşıyan Omega 3, yağ asitleri bakımından oldukça zengindir. Esbab Omega 3 Balık Yağı, çocukların gelişimleri için günlük Omega 3 balık yağı ihtiyacının karşılanmasına katkıda bulunur. Ürün siparişi verirken avantajlı kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Sağlıklı Gelişim

Esbab Omega 3 Balık Yağı, omega-3 yağ asidi DHA içerir. DHA, 4-10 yaş çocuk grubu için beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine ve normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. DHA’nın bir başka faydası da görme yetisinin korunmasına katkıda bulunmasıdır. Faydalı etki günde 250 mg DHA alındığında sağlanacaktır.

ÖZELLİK

İçindekiler: Su, Balık yağı, gliserol (E422)(stabilizatör), ayçiçek yağı(stabilizatör), emülgatör(sorbitan monostearat) (E491), gliseril monostearat (E471)), L-Askorbik Asit(Vitamin C), Ksantam gum (E415)(kıvam arttırıcı), aromalar(limon aroması, portakal suyu aroması, vanilya aroması), potasyum sorbat (E202)(antioksidan), Sitrik asit (E330) (asitlik düzenleyici), dl-alfa tokoferil asetat (Vitamin E)(antioksidan), Curcumin (doğal renklendirici), stevia(tatlandırıcı).

Net Ağırlık: 101 gr, 100 ml

İşletmenin Ticari Ünvanı ve Adresi: BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.S. Örnek Mah. Semerkant Cad. No: 29 Ataşehir / İstanbul

Menşei Ülke: TÜRKİYE

KULLANIM

Güçlü Etki ve Kolay Kullanım

Esbab Omega 3 Balık Yağı'nın, 4 yaşından büyük çocuklarda günde bir tatlı kaşığı alınması önerilir. Esbab Omega 3 Balık Yağı siparişi vererek kısa süre içerisinde düzenli olarak kullanmaya başladığınızda etkilerini gözle görünür şekilde hissedeceksiniz. 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

Balık yağı, balık dokusundan elde edilen hayvansal bir yağdır. İçeriğindeki zengin omega-3 (eksikliği durumunda insan bedeni üzerinde ciltte kuruma gibi bazı cilt rahatsızlıkları, astım, artrit, büyümede gerileme, şeker ve kanserin bazı türleri ya da öğrenme eksikliği görülebilir.) , D vitamini ve DHA açısından yediden etmişe herkesin kullandığı ve herkese yararlı olan bir besin takviyesidir. Çocuklarda zeka ve kemik gelişimine, boy uzamasına- dolaylı bir şekilde - , katkı sunar. Yetişkinlerde ise ileri yaşlarda oluşabilecek unutkanlık, kalp ve damar hastalıkları ve birçoğunu engellemeye yardımcı olur. Üstelik sanılanın aksine kilo aldırır gibi bir kanı olmasına rağmen, yapılan egzersizlerin etkisini arttırarak kilo vermenize yardımcı olur. Bir sürü hastalığa iyi gelen bu hayvansal yağ kısaca Omega 3 eksikliğinin yol açtığı çoğu hastalığı (unutkanlık, gelişim geriliği, kolesterol vb.) engellemeye yardımcı olmaktadır .Her gün içilecek bir kapsül balık yağı sizin birçok hastalıktan korunmanızı sağlar . Bedensel ve zihinsel gelişiminize, sağlığınıza katkıda bulunur. Üstelik, vücudunuza gerekli omega3’ü almanız için haftada 2-3 gün balık yemeniz gereklidir. Bu durum zamanı ve maddiyatı olmayan, balık yiyemeyen binlerce insanı balık yağına teşvik etmiştir.

İnsan sağlığına ve vücuduna bu kadar fazla yararı olan balık yağını , balık tüketemeyen veya deniz olmayan yerlerde yaşayan insanların tüketmesi neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu yüzden balık yağı fiyatları birçok insan için de merak konusu olmaktadır. Nerede ne kadara satılır gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır. Balık yağları kendi içerisinde çeşitli formlara sahiptir. Çocuklar için olan formları , yetişkinler için formları , şurup halinde, çiğnenebilir tablet halinde ,kapsül halinde ve daha bir sürü çeşidi , binlerce marka çeşitliliği olan balık yağının fiyatları da sayılan hallerine göre değişiklik göstermektedir.

Özellikle çocuklarına balık yediremeyen; çocuklarının balıktan alacağı yağ, vitamin ve omega3 ‘ü alamayan ailelerin yardımına koşan balık yağının çocuklar için birçok seçeneği bulunmaktadır .Firmalar küçük yaş grubundaki insanları da düşünmüşlerdir. Küçük yaştaki çocuklar kapsül yutamayacağından dolayı onlar için çiğnenebilir tablet veya şurup formunda olan balık yağları üretilmiştir. Aileler de bu tarz balık yağlarına yönelmişlerdir. Genellikle aromalı olan şuruplar ve çiğnenebilir jel tabletler çocuklara balık yağı içmeyi zevkli kılabiliyor. Çocuğunuzun damak zevkine göre portakallı, çilekli, muzlu gibi seçenekleri bulunmaktadır. Her aile çocuğunun seveceği, içebileceği şekilde balık yağını deneye deneye bulabilir. Bu hayvansal yağ aileler tarafından çocuklarının bedensel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunmak, kemik gelişimini desteklemek, hastalıklardan korumak, bağışıklığını güçlendirmek amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Balık yağı fiyatları tercih edeceğiniz bu formlara ve markalara göre değişmektedir. Satın alınan şurubun ml sinden , içeriğindeki omega 3 oranına göre sayısız markanın geniş bir fiyat skalası bulunmaktadır. Her aile çocuğunun sevebileceği, tüketebileceği ve cebine uygun bir balık yağı bulabilir.

 Balık yağının yetişkinler için de birçok çeşidi vardır. Yetişkinler için olanlar daha büyük MG'lar şeklinde üretilmektedir. Genellikle kapsül formunda olurlar ama kapsül yutamayan yetişkinler için de şurup veya tablet formları bulunmaktadır. Yetişkinler için olan bu balık yağı fiyatları da aynı şekilde değişiklik göstermektedir. Kapsülün içeriğindeki balık yağı, omega3, vitamin oranından , şişenin içindeki kapsül adedinde birçok balık yağı bulunmaktadır. Bu gibi etkenlerden dolayı da balık yağı fiyatları çok fazla değişiklik göstermektedir.  Üstelik günümüzde çoğu üründe olduğu gibi balık yağında da inanılmaz bir marka çeşitliliği bulunmaktadır. Markalara göre de değişen balık yağı fiyatlarının kimisi cep yakarken kimisi insanların rahat bir şekilde balık yağı almasına olanak sağlıyor. Artık bunca çeşitliliğin ve markanın içinde her bütçeye, her cebe uygun balık yağı bulmak mümkün.

Balık yağı fiyatları satın alınan yere göre de çok fazla değişiklik göstermektedir. Eczane ve market gibi yerlerde bulunabilecek balık yağı artık internet üzerinde de her çeşidiyle bulunabilir. Küçük bir araştırmayla istenilen markanın nerede en uygun olduğu veya bütçenize uygun balık yağının nerede satıldığını, hangi marka olduğunu bulabilirsiniz. Günümüzde istenilen gibi bir balık yağı bulamamak bu marka ve ürün çeşitliliğinin içerisinde neredeyse imkânsız hale gelmiştir.

  Tıklayın
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi