ESBAB CHIA YAĞI | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL301

Esbab Chıa Yağı

Star Star Star Star Star
315,84 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Son yılların en popüler bitkilerinden olan chia'nın tohumlarının soğuk presten geçirilmesi ile elde edilen chia yağı, beslenme ve kozmetikte sıklıkla kullanılır. Sindirim kolaylığı ve tariflere kolayca uyarlanabilir olması açısından çok yönlü bir bileşendir. Küçük boyutlarına rağmen, chia tohumları önemli besinlerle doludur. Siz de Esbab Chia Yağı'nı hemen sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatından hemen yararlanabilirsiniz. 

Farklı Bileşenlerle Güçlü Etki

 Chia yağı yüksek oranda antioksidan etki ve Omega 3 asitleri içermesi ile bilinir. Omega-3 yağ asitleri, kalp krizi ve felce karşı koruyan "iyi" kolesterol olan HDL kolesterolü yükseltmeye yardımcı olur.

Chia tohumları suda kendi ağırlığının 10 katını absorbe edebilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle, chia tohumları hidrasyonu uzatabilir ve elektrolitlerin besin emilimini artırır. Bu sayede vücuttaki sindirim yavaşlatır, sizi daha uzun süre tok tutar ve şeker isteğinizi azaltır.

ÖZELLİK

İçindekiler: Soğuk sıkım chia tohumu yağı.

Net Ağırlık: 91 gr, 100 ml

İşletmenin Ticari Ünvanı ve Adresi: BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.S. Örnek Mah. Semerkant Cad. No: 29 Ataşehir / İstanbul

Menşei Ülke: TÜRKİYE

KULLANIM

Esbab Chia Yağı'nı kullanımı konusunda yetişkinler için önerilen günlük tüketim miktarı 2 tatlı kaşığı (10 ml) , 12 yaşını geçmiş çocuklar için ise 1 tatlı kaşığıdır (5 ml). Chia Tohumu Yağı ile Çörek Otu Yağı içerik bakımından benzerlik gösterdiği için aynı anda kullanılması tavsiye edilmez.

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi