Diş Macunu Jel | BioBellinda
Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down
Ürün
Ürün Kodu: BL85

Diş Macunu Jel

Star Star Star Star Star
42,00 TL
Marka: BioBellinda
Birim: 125 gr  
- +
GENEL BAKIŞ

Ağız ve diş sağlığınızı korumak için düzenli olarak dişlerinizi fırçalamanız büyük önem taşır. Ancak diş fırçalama esnasında kullandığınız diş macununun özellikleri de büyük etkiye sahiptir. BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz, dişlerinizde tam kapsamlı bir temizlik yaparak ağız ve diş sağlığınızı uzun süreli bir koruma altına alır.

ÖZELLİK

Bakterilere ve Çürüklere Karşı Savaşır

BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz, diş çürükleri ile savaşırken ağzınızda uzun süreli bir ferahlık hissi yaratır. Tüm aile bireylerinin gönül rahatlığı ile kullanabileceği şekilde geliştirilmiştir. Özel formülü ile bakterilerin diş yüzeyindeki faaliyetlerini engelleyerek olası diş problemlerini önlemeye yardımcı olur.

 

Güvenilir ve Etkili Formül

BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz; alkol ve florür içermez. Bu sayede her yaş grubundan kullanıcı için uygundur. İçerisinde barındırdığı xylitol ile diş çürüklerine karşı sizi korurken papatya özü ile diş etlerinde rahatlatıcı bir etki sağlar. Ağız içinde yarattığı ferahlık, doğal nane özlerinden kaynaklanır.

 

KULLANIM

Nasıl Kullanılır?

BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz, günde en az iki defa kullanılmalıdır. Dişlerinizi fırçalarken diş hekiminizin tavsiye ettiği miktarda ürün kullanın ve doğru fırçalama hareketleri ile uygulayın. Ağız sağlığınızı koruma altına almak adına diş fırçanızı üç ayda bir değiştirmeniz tavsiye edilir. Siz de ağzınızda etkin koruma ve ferahlık hissini gün boyu yaşamak istiyorsanız, BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz avantajlı kargo fırsatları ile sizi bekliyor. 

 

.
TÜMÜNÜ GÖR
Size Özel Ürünlerimiz
Senin için seçtiğimiz ürünlerimizi incelemek ister misin?
Ürün
BioBellinda
Bulaşık Sıvısı
47,00 TL
Ürün
BioBellinda
Mineralli Krem Temizleyici
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Genel Temizlik
48,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 1.8 Gece Siyahı
62,00 TL
Ürün
BioBellinda
Şir Eau De Parfume For Men
79,00 TL
Ürün
BioBellinda
Çocuk Diş Macunu - Florürsüz
42,00 TL
Ürün
BioBellinda
Kalıcı Krem Saç Boyası 7.0 Zeytuni Kumral
62,00 TL

Diş Macunu

Diş macunu, diş sağlığını korumak için en gerekli temel üründür. Diş sağlığını korumak amacıyla yeterli miktarda kullanılmaktadır.Sağlıklı dişlerin yanı sıra güzel görünen bir gülüşe sahip olabilmek için düzenli periyotlarda diş fırçalamak gerekmektedir. Düzenli fırçalalnan dişler gözle görülür bir ışıltıya sahiptir. Bu ışıltılı görüntünün ise en temel kahramanı kuşkusuz ki diş macunu olmaktadır.

Dişler, sağlıklı bir vucüt içinde oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Vücudumuzun çalışmasında etkili olan diğer sistemleri de etkileyebilmektedir. Sağlıksız bir yapıya sahip dişler, en başta diş etlerini ve akabinde ağız sağlığını olumsuz etkilemektedir.

Bu nedenle diş macunu kullanarak dişleri düzenli bir şekilde fırçalamak önemli bir yere sahip olmaktadır. Yine daha da aşağılarına inildiğinde böbrek ve bağırsak sistemine dahi etki edebilmektedir. Bu gibi olumsuz etkilerşn geri dönüşleri ise dolaylı bir şekilde diş ağrısı, baş ağrısı gibi farklı şekilde kendini belli edebilmektedir. Diş köklerini en doğrudan etkileyen bu durum zamanla diş kayıplarının ortaya çıkmasına dahi neden olabilmektedir.

Diş ve ağız sağlığını korumak için en başta doğru bir fırça ve diş macunu seçimi yapılması gerekmektedir. Bu tercihlerin ardından yine diş fırçalama hareketleri en doğru şekilde yerine getirilmektedir. Yaklaşık 2 dakika sürebilecek olan bu süreç sabırla beklenmeli ve kapsamlı olarak bir fırçalama gerçekleştirilmelidir.

Diş macunu, içerik bakımından dişe en fazla fayda sağlamakta olan bir içeriğe sahip olmalıdır. Dişlerin beyazlamasını sağlamakla kalmamalı aynı zamanda ağız içerisinde üreyen kötü bakterilerin yok edilmesini de sağlamalıdır. Ağız içi yaralarına iyi gelebilmeli en önemlisi de diş kayıplarına neden olan; diş eti çekilmelerinin önüne geçebiliyor olmasıdır.

Diş hekimi eşliğinde en doğru diş fırçası seçimi yapılması öncelikli olarak yapılması gereken konuların başında gelmektedir. Uzman görüşü eşliğinde alınan her bşr ürün en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Diş fırçala işlemleri sonunda şstenen sonuçlara ulaşmak için direkt ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Diş Macunu Çeşitleri kendi arasında bir takım farklılığa ayrılmaktadır. Genel olarak bakıldığında florürlü ve florürsüz diş macunu şeklinde iki ana çeşide ayrılmaktadır.

Florürlü diş macunu çeşitleri genel olarak dişe ait olan yapıyı korumak amacıyla etki sağlamaktadır. Bu amaca yönelik bir seçim yapıldığında dilerin korunması ve sağlam kalması ön plana çıkmaktadır. Diş macunu içeriğinde yer almakta olan florür maddesi, diş mineleri tarafından hızlı bir şekilde fırçalama esnasında emilmektedir.Emilmekte olan bu madde ise diş sağlığına büyük bir fayda sağlamaktadır.Bu emme işlemi akabinde kalsiyum ve fosfor maddeleri vücuda alınabilmektedir.

Diş minelerinin bu özel elementler sayesinde çok daha sağlıklı hale gelmesi sağlanöaktadır. Mine onarımı konusunda bu tarz içeriğe sahip olan diş macunu özellikleri büüyüyk bir fayda sağlamaktadır. Düzenli olarak fırçalanan dişlerde belli bir zaman sonunda gözle görünen bir değişim ve onarım ortaya çıkmaktadır.

Doğru diş macunu ile sürekli olan fırçalanan dişler neticesinde diş minesi sertleşir ve diş çürümelerinin önğne geçilmiş olunur. Çav-buk çürüyen dişlerin oluşumunu engellemek içinse

Özellikle florür içerikli olan diş macunu seçimi yapılması büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu özel içeriğe sahip olan macunlar, yine çürüklerin ömnüne geçerken ağız içi bakteri enzim oluşumlarını engelleyebilmektedir.

Diş macunlarının içeriği her ne olursa olsun önemli olan beklenen etkiyi alabilmek için düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Diş macunu farklı yaş gruplarına kişiler için özel olarak üretilmektedir. Örneğin yetişkin kişiler için kullanılan diş macunu özellikleri ile çocuklar için üretilen diş macunu özellikleri farklıdır. Farklı amaçlara hitap edebilen macunlarda kendi arasında farklılık gösterebilmektedir. Mesela sadece beyazlatma amacını gütmekte olan diş macunu içerikleri düzenli fırçalama sonucu dişlerin bembeyaz olmasını sağlamaktadır.

Diş macunu üretimi sırasında her bir farklı ürünün içerisine birbirinden farklı aromalar eklenmektedir. Bu şekilde istenilen aromaya sahip diş macunu modellerini kullanıcılar kolay bir şekilde bulabilmektedir.

Diş macunu arı-omalarında kullanılmakta olan aroma çeşitleri genel olarak benzer olmaktadır. Genellikle mentol aromalı diş macunu ve nane aromalı diş macunu olmaktadır. Ağıda fo-ırçalama sonrası ferahlık hissini kazandırmakta olan mentollü diş macunu, etkisi diğer güne kadar devam etmektedir.

Yine bu iki popüler diş macunu aromaları dışında en çok tercih edilmekte olan seçenekler ise çiçekli ve bitkisel içerikli seçenekler yer almaktadır.

Bazı kullanıcılar ise özellikle vegan ürün tercihi yapmak istemektedir. Organik içeriğe sahip olan diş macunu isteyen kişiler içinde birbirinden zengin ürün ayrıcalığı sunulmaktadır.

Kişisel bakımın en temel ihtiyaçlarını oluşturan diş macunu ürünleri, kendi zevklerinize özel bir biçimde seçenekleri oluşturmaktadır. Farklı aromaları tercih ederek diş bakımınızı büyük bir zevkle yerine getirebilirsiniz.

Tükettiğiniz beinlerin asit v ebaz oranarına bakılarak aynı zamanda sahip olunan kronik hastalığın durumuna bağlı olarak ağız kokusu bazen ortaya çıkabilmektedir. Ağız kokusunu giderebilme özlliğine sahip olan diş macunu modellerini, zevklerinize ve bütenize uygun olarak satın alabilirsiniz.

Çocuk Diş Macunu, oldukça önemli bir yere sahiptir. Diş fırçalama alışkanlığının çocuklara küçük yaşlardan itibaren kazandırılması oldukça öemmlidir. 2 yaş ile birlikte çocuklarda ortaya çıkmakta olan süt dişlerin tamamlanması son bulmaktadır. Bu süreçten sonra çocukların özel çocuk diş macunları aracılığı ile dişlerini fırçalamaları sağlanmalıdır.

En başta diş temizlmenin ve bakımının önemini çocuklara aşılamalıyız. Çocuk diş bakımı için özellikle altı ayı doldurmuş olan bebeklerde kimyasal içermeyen diş macunu çeşitleri tercih edilmektedir.

Çocuk diş macunu özelliklerine bakıldığında; hiçbir sakıncası bulunmayan özel bebek ve çocuk diş macunları üretilmektedir. Özel aroması sayesinde bebek ve çocukların severek kullanmalarına imkan sağlamaktadır. Kesinlikle içerisinde kimyasal içerikli ürünler yer almamaktadır. Tatlandırıcı, renklendrici yada şeker içerikli sentetik ürünler çocuk diş macunu ürünlerinde yer almakaktadır.

Çocuk diş macunu seçimi yaparken çocuğunuzun seveceği renklerden oluşan, sevimli karakterleden oluşan ambalajlara sahip ürünleri tercih ederek onlara diş fırçalama alışkanlığını kazandırabilirsiniz.

Bazı dönemlerde çocuklar için çok özel tasarıma sahip diş macunu tasarımları hayata geçirilmektedir. Özellikle popüler çizgi dizi karakterlerini üzerinde taşımakta olan diş macunu ürünleri, oldukça etkili sonuçları ortaya çıkartmaktadır.

diş fırçalamayı sevmesini sağlayabilirsiniz. Böylece çok daha rahat bir şekilde diş fırçalama alışkanlığı kazanabilir. Diş macunu renklerini çocuğunuzun en sevdiği renklerde seçebilirsiniz. Dönemsel olarak markalar çocuklar için özel ambalajlar tasalar. Popüler olan ve çocukların sevdikleri çizgi film karakterlerinin yer aldığı diş macunu seçenekleri yer alır. Çocuğunuzun en sevdiği diş karakterlerin üzerinde yer aldığı diş macunu çeşitlerini bulabilir ve ona sürpriz yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuz ile birlikte diş fırçalayarak kişisel bakım rutinlerinizi birlikte yapabilir ve birlikte eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Diş Macunu Kullanmanın Faydaları

Diş Macunu

Diş macunu, diş sağlığını korumak için en gerekli temel üründür. Diş sağlığını korumak amacıyla yeterli miktarda kullanılmaktadır.Sağlıklı dişlerin yanı sıra güzel görünen bir gülüşe sahip olabilmek için düzenli periyotlarda diş fırçalamak gerekmektedir. Düzenli fırçalalnan dişler gözle görülür bir ışıltıya sahiptir. Bu ışıltılı görüntünün ise en temel kahramanı kuşkusuz ki diş macunu olmaktadır.

Dişler, sağlıklı bir vucüt içinde oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Vücudumuzun çalışmasında etkili olan diğer sistemleri de etkileyebilmektedir. Sağlıksız bir yapıya sahip dişler, en başta diş etlerini ve akabinde ağız sağlığını olumsuz etkilemektedir.

Bu nedenle diş macunu kullanarak dişleri düzenli bir şekilde fırçalamak önemli bir yere sahip olmaktadır. Yine daha da aşağılarına inildiğinde böbrek ve bağırsak sistemine dahi etki edebilmektedir. Bu gibi olumsuz etkilerşn geri dönüşleri ise dolaylı bir şekilde diş ağrısı, baş ağrısı gibi farklı şekilde kendini belli edebilmektedir. Diş köklerini en doğrudan etkileyen bu durum zamanla diş kayıplarının ortaya çıkmasına dahi neden olabilmektedir.

Diş ve ağız sağlığını korumak için en başta doğru bir fırça ve diş macunu seçimi yapılması gerekmektedir. Bu tercihlerin ardından yine diş fırçalama hareketleri en doğru şekilde yerine getirilmektedir. Yaklaşık 2 dakika sürebilecek olan bu süreç sabırla beklenmeli ve kapsamlı olarak bir fırçalama gerçekleştirilmelidir.

Diş macunu, içerik bakımından dişe en fazla fayda sağlamakta olan bir içeriğe sahip olmalıdır. Dişlerin beyazlamasını sağlamakla kalmamalı aynı zamanda ağız içerisinde üreyen kötü bakterilerin yok edilmesini de sağlamalıdır. Ağız içi yaralarına iyi gelebilmeli en önemlisi de diş kayıplarına neden olan; diş eti çekilmelerinin önüne geçebiliyor olmasıdır.

Diş hekimi eşliğinde en doğru diş fırçası seçimi yapılması öncelikli olarak yapılması gereken konuların başında gelmektedir. Uzman görüşü eşliğinde alınan her bşr ürün en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Diş fırçala işlemleri sonunda şstenen sonuçlara ulaşmak için direkt ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Diş Macunu Çeşitleri kendi arasında bir takım farklılığa ayrılmaktadır. Genel olarak bakıldığında florürlü ve florürsüz diş macunu şeklinde iki ana çeşide ayrılmaktadır.

Florürlü diş macunu çeşitleri genel olarak dişe ait olan yapıyı korumak amacıyla etki sağlamaktadır. Bu amaca yönelik bir seçim yapıldığında dilerin korunması ve sağlam kalması ön plana çıkmaktadır. Diş macunu içeriğinde yer almakta olan florür maddesi, diş mineleri tarafından hızlı bir şekilde fırçalama esnasında emilmektedir.Emilmekte olan bu madde ise diş sağlığına büyük bir fayda sağlamaktadır.Bu emme işlemi akabinde kalsiyum ve fosfor maddeleri vücuda alınabilmektedir.

Diş minelerinin bu özel elementler sayesinde çok daha sağlıklı hale gelmesi sağlanöaktadır. Mine onarımı konusunda bu tarz içeriğe sahip olan diş macunu özellikleri büüyüyk bir fayda sağlamaktadır. Düzenli olarak fırçalanan dişlerde belli bir zaman sonunda gözle görünen bir değişim ve onarım ortaya çıkmaktadır.

Doğru diş macunu ile sürekli olan fırçalanan dişler neticesinde diş minesi sertleşir ve diş çürümelerinin önğne geçilmiş olunur. Çav-buk çürüyen dişlerin oluşumunu engellemek içinse

Özellikle florür içerikli olan diş macunu seçimi yapılması büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu özel içeriğe sahip olan macunlar, yine çürüklerin ömnüne geçerken ağız içi bakteri enzim oluşumlarını engelleyebilmektedir.

Diş macunlarının içeriği her ne olursa olsun önemli olan beklenen etkiyi alabilmek için düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Diş macunu farklı yaş gruplarına kişiler için özel olarak üretilmektedir. Örneğin yetişkin kişiler için kullanılan diş macunu özellikleri ile çocuklar için üretilen diş macunu özellikleri farklıdır. Farklı amaçlara hitap edebilen macunlarda kendi arasında farklılık gösterebilmektedir. Mesela sadece beyazlatma amacını gütmekte olan diş macunu içerikleri düzenli fırçalama sonucu dişlerin bembeyaz olmasını sağlamaktadır.

Diş macunu üretimi sırasında her bir farklı ürünün içerisine birbirinden farklı aromalar eklenmektedir. Bu şekilde istenilen aromaya sahip diş macunu modellerini kullanıcılar kolay bir şekilde bulabilmektedir.

Diş macunu arı-omalarında kullanılmakta olan aroma çeşitleri genel olarak benzer olmaktadır. Genellikle mentol aromalı diş macunu ve nane aromalı diş macunu olmaktadır. Ağıda fo-ırçalama sonrası ferahlık hissini kazandırmakta olan mentollü diş macunu, etkisi diğer güne kadar devam etmektedir.

Yine bu iki popüler diş macunu aromaları dışında en çok tercih edilmekte olan seçenekler ise çiçekli ve bitkisel içerikli seçenekler yer almaktadır.

Bazı kullanıcılar ise özellikle vegan ürün tercihi yapmak istemektedir. Organik içeriğe sahip olan diş macunu isteyen kişiler içinde birbirinden zengin ürün ayrıcalığı sunulmaktadır.

Kişisel bakımın en temel ihtiyaçlarını oluşturan diş macunu ürünleri, kendi zevklerinize özel bir biçimde seçenekleri oluşturmaktadır. Farklı aromaları tercih ederek diş bakımınızı büyük bir zevkle yerine getirebilirsiniz.

Tükettiğiniz beinlerin asit v ebaz oranarına bakılarak aynı zamanda sahip olunan kronik hastalığın durumuna bağlı olarak ağız kokusu bazen ortaya çıkabilmektedir. Ağız kokusunu giderebilme özlliğine sahip olan diş macunu modellerini, zevklerinize ve bütenize uygun olarak satın alabilirsiniz.

Çocuk Diş Macunu, oldukça önemli bir yere sahiptir. Diş fırçalama alışkanlığının çocuklara küçük yaşlardan itibaren kazandırılması oldukça öemmlidir. 2 yaş ile birlikte çocuklarda ortaya çıkmakta olan süt dişlerin tamamlanması son bulmaktadır. Bu süreçten sonra çocukların özel çocuk diş macunları aracılığı ile dişlerini fırçalamaları sağlanmalıdır.

En başta diş temizlmenin ve bakımının önemini çocuklara aşılamalıyız. Çocuk diş bakımı için özellikle altı ayı doldurmuş olan bebeklerde kimyasal içermeyen diş macunu çeşitleri tercih edilmektedir.

Çocuk diş macunu özelliklerine bakıldığında; hiçbir sakıncası bulunmayan özel bebek ve çocuk diş macunları üretilmektedir. Özel aroması sayesinde bebek ve çocukların severek kullanmalarına imkan sağlamaktadır. Kesinlikle içerisinde kimyasal içerikli ürünler yer almamaktadır. Tatlandırıcı, renklendrici yada şeker içerikli sentetik ürünler çocuk diş macunu ürünlerinde yer almakaktadır.

Çocuk diş macunu seçimi yaparken çocuğunuzun seveceği renklerden oluşan, sevimli karakterleden oluşan ambalajlara sahip ürünleri tercih ederek onlara diş fırçalama alışkanlığını kazandırabilirsiniz.

Bazı dönemlerde çocuklar için çok özel tasarıma sahip diş macunu tasarımları hayata geçirilmektedir. Özellikle popüler çizgi dizi karakterlerini üzerinde taşımakta olan diş macunu ürünleri, oldukça etkili sonuçları ortaya çıkartmaktadır.

diş fırçalamayı sevmesini sağlayabilirsiniz. Böylece çok daha rahat bir şekilde diş fırçalama alışkanlığı kazanabilir. Diş macunu renklerini çocuğunuzun en sevdiği renklerde seçebilirsiniz. Dönemsel olarak markalar çocuklar için özel ambalajlar tasalar. Popüler olan ve çocukların sevdikleri çizgi film karakterlerinin yer aldığı diş macunu seçenekleri yer alır. Çocuğunuzun en sevdiği diş karakterlerin üzerinde yer aldığı diş macunu çeşitlerini bulabilir ve ona sürpriz yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuz ile birlikte diş fırçalayarak kişisel bakım rutinlerinizi birlikte yapabilir ve birlikte eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Diş Macunu Kullanmanın Faydaları

Kömürlü ve aktif karbon diş macunu çeşitleri diş beyazlatmada önemli rol oynar. Ağız ve diş sağlığının yanı sıra estetik ve güzel bir görünüm için düzgün ve beyaz dişler oldukça önemlidir. Bembeyaz bir gülüş için kömürlü diş macunu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Diş macunu özelliklerini inceleyerek içeriğindeki ürünleri öğrenebilirsiniz. Böylece kolay bir şekilde aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Siyah diş macunu çeşitleri de tıpkı karbonlu ve kömürlü diş macunları gibi diş beyazlatma etkisine sahiptir. Çoğunlukla sigara, çay ve kahve tüketimi fazla olan kişilerin beyazlatıcı özellikteki diş macunlarını kullanması önerilir. Zamanla nikotin, kafein tarzı maddeler dişlerinize zarar verir. Diş minesini aşındırır, inceltir ve sararmalara neden olur. Bu olumsuzlukları önleyici ya da giderici macunlar kullanabilirsiniz. Mavi ışın teknolojisi ile zenginleştirilmiş diş macunu içeriklerini tercih edebilirsiniz. Düzenli bir şekilde diş macunu kullanarak evinizde zahmetsiz bir şekilde beyazlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. akakce.com’da yer alan farklı markaları ve diş macunu çeşitlerini inceleyerek ihtiyaçlarınız için en uygun olan diş macununu uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ağız kokusu kadar vücut kokusu da önemlidir. Bu sebeple de parfüm çeşitlerine de göz atarak güzel bir kokuya uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Diş Macunu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diş macunu seçimi yapmak ağız ve diş sağlığınız için son derece önemlidir. En iyi diş macununu seçebilmek için farklı diş macunu markalarını ve ürünlerini inceleyebilirsiniz. Direkt olarak ağzınız ile temas ettiği ve yutma ihtimaliniz olduğu için satın almak istediğiniz ürünün içerisindeki herhangi bir ürüne karşı alerjinizin olup olmadığından emin olmanız gerekir. İçindekiler kısmından ürün içeriğine ulaşabilirsiniz. Daha sonra spesifik bir sorununuz varsa ve çözüm olması için yeni bir diş macunu arayışı içerisindeyseniz diş doktorunuz ile beraber seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda diş macunu önerisi yazılarını okuyabilirsiniz. Böylece satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında ayrıntılı fikir sahibi olabilirsiniz. Diş macunu al işlemini gerçekleştirmeden önce ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve ürün yorumlarını okuyabilirsiniz. Sizde kolay bir şekilde satın almak istediğiniz diş macunu çeşitlerini sipariş verebilirsiniz.

Diş Macunu Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Biobellinda’da

Diş macunları diş eti tedavisine özel, beyazlaşma amaçlı, dişleri güçlendirmek amaçlı olmak üzere birçok farklı şekilde üretilir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen ürünlerin yanı sıra farklı aromalar ile de bakım rutininizi canlandırabilirsiniz. Ağız ve diş bakımı için Biobellinda ürünlerini inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Diş macunu fiyatları ürünlerin markalarına ve özelliklere göre farklılık gösterir. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz ürünlerin özelliklerini karşılaştırarak en ucuz diş macunu çeşidini bulabilirsiniz. Belirli bir bütçeniz varsa bütçenizin dışına çıkmamak için ürünleri filtreleyebilirsiniz. Maksimum ve minimum fiyat tutarını belirlediğiniz de sadece bütçenize uygun olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile birlikte geniş bir fiyat skalasına sahip olan diş macunları her bütçeye uygundur. Farklı gramajlarda üretilen diş macunlarının fiyatlarını gramajları da etkiler. Bu detaylara dikkat ederek hem çocuklarınız hem de kendini için doğru diş macunu çeşidini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi