Biobellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi 220 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL116

Biobellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi 220 Ml

Star Star Star Star Star
250,00 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Yoğun işlem görmüş ya da yıpranmış saçların etkili ve güçlü bir bakıma ihtiyacı vardır. Saçlarınızın kaybettiği nemi, gücü ve hacmi geri kazanmak için rutin saç bakımınıza takviye olacak, doğal içerikli ve güçlü formüle sahip ürünlerden yardım alabilirsiniz. BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi, düzenli kullanımda saçlarınızı ipeksi yumuşaklığına ve sağlığına geri kavuşturmanıza destek olur. Pratik ve kolay uygulanabilir tasarımı ile her an yanınızda taşıyabileceğiniz BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi ile sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmak çok kolay!

ÖZELLİK

Uzun Süreli ve Güçlü Onarıcı Etki

BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi, durulamadan kullanabileceğiniz bir üründür. Bu sayede saçlarınıza uzun süreli ve kapsamlı bir bakım yapar. Düzenli ve doğru miktarda kullandığınız takdirde, saçlarınız kırılmalara karşı daha güçlü ve canlı bir yapıya kavuşur. Uzun süreli kullanmanız halinde bile saçlarınızda kuruluk ya da cansızlık gibi sonuçlara neden olmaz. BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi, gücünü doğal bileşenlerden alır. Paraben, alkol ve silikon gibi maddeler içermediği için saçlarınızda ağırlık ya da birikme hissi yaratmaz. İçerdiği sıvılaştırılmış keratin, saç tellerinizde bulunan güçsüz bölümleri kısa süre içerisinde onararak kırılmalara, kopmalara engel olur.

 

 

KULLANIM

Dilediğiniz Her An Yanınızda

BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi'ni kullandıktan sonra durulamanıza gerek olmadığı için, dilediğiniz her an ve her yerde uygulayabilirsiniz. Kullanmadan önce sprey şişesini çalkalamanız ve saçınıza uygulamanız yeterlidir. Islak ya da kuru saça gönül rahatlığı ile sıkabilir ve daha sonra saçlarınızı kolaylıkla tarayabilirsiniz. Siz de saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı ihmal etmeyin. BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi'ni avantajlı kargo fırsatı ile satın almak için sepetinize ekleyin!

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi