Biobellinda Oda Parfümü Canlandırıcı Terapi 500 Ml
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL194

Biobellinda Oda Parfümü Canlandırıcı Terapi 500 Ml

Star Star Star Star Star
175,00 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

BioBellinda Oda Parfümü Canlandırıcı Terapi’nin içeriğinde bulunan turunçgil notalarıyla güne daha pozitif ve zinde başlarken, tüm gün temizlik ve ferahlık hissini hissedeceksiniz. Bırakın BioBellinda Oda Parfümü Canlandırıcı Terapi enerjisiyle tüm evinizi sarsın!

ÖZELLİK

BioBellinda Oda parfümü Canlandırıcı Terapi Aromatik Limon kokularının tazeleyici ferah yapısı ile aldığınız her nefeste canlandırıcı etki göstererek konsantrasyonunuzu arttırmaya yardımcı olur.

Turunçgillerin yanı sıra meyveli ve çiçeksi notlarla harmanlanmış alerjen içermeyen özel formülü ile yaşadığınız mekânlarda kalıcı bir ferahlık hissetmenizi sağlar.

KULLANIM

Şık ambalajı ve kolay kullanım imkânı sağlayan BioBellinda Oda Parfümü Canlandırıcı Terapi’nin püskürtme mekanizmasını on veya spray konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Aynı zamanda halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Canlandırıcı Terapi’yi sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi