Biobellinda Halı Şampuanı 1000 Ml
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL06

Biobellinda Halı Şampuanı 1000 Ml

Star Star Star Star Star
87,87 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Temizliğin çoğu zaman en zahmetli aşamalarından birini halı temizliği oluşturur. Yaşam alanlarında sürekli serili halde duran ve zaman içinde kirlenip lekelenen halıların temizliği çok kolay değildir. BioBellinda Halı Şampuanı, zengin içeriği sayesinde halınızdaki lekeleri çıkarmanıza, derinlemesine temizlik sağlamanıza ve bu sırada halınızın renklerini ve dokusunu koruyabilmenize olanak tanır.

ÖZELLİK

Dipten Yüzeye Etkili Temizlik

Konsantre içeriği ve güçlü formülü ile BioBellinda Halı Şampuanı, halılarınızdaki inatçı kirleri kolayca ve hızlı bir biçimde temizler. Dipten yüzeye temizliği mümkün kılarken halınızın renklerini soldurmaz ve ekstra parlaklık sağlar. Güçlü leke çıkarıcı özelliği sayesinde halılarınız lekesiz ve göz alıcı görünümüne kavuşur. Renk ağartıcı içermeyen ürünü tüm halılarınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Paraben, klor, amonyak ve fosfat içermez.

 

 

KULLANIM

Kolay ve Çok Amaçlı Kullanım

Halılarınıza ve evinize özlemini duyduğunuz hijyeni getiren BioBellinda Halı Şampuanı’nı sadece halılarınız için değil; döşeme, koltuk ve kanepe temizliği için de tercih edebilirsiniz. Özel formülü sayesinde her türlü döşeme üzerinde gerçek bir koltuk temizleyici görevi görür. Halı ya da döşemenin kirlilik seviyesine göre 5 litre suya 1,5 veya 2 kapak BioBellinda Halı Şampuanı ilave edebilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce halınızın göze batmayan bir köşesinde Halı Şampuanı ve su karışımı ile ıslatılmış bir bez kullanarak renk atma kontrolü yapın. Islak, temizlemeye uygun olmayan ve renk atma ihtimali bulunan halılarda ürünü kullanmayın.

Yaşam alanınıza baştan aşağıya temizlik ve hijyen getiren BioBellinda imzalı Halı Şampuanı’na avantajlı kargo fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi