Biobellinda Çok Amaçlı Temizleyici 1000 Ml | Hijyenik Temizleme Sıvısı
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL173

Biobellinda Çok Amaçlı Temizleyici 1000 Ml | Hijyenik Temizleme Sıvısı

Star Star Star Star Star
140,03 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Temizlik ve Hijyen Bir Arada

BioBellinda Çok Amaçlı Hijyenik Temizlik Sıvısı’nın,  tüm yaşam alanlarınızda kusursuz performans ve maksimum hijyen elde etmek üzere özel olarak hazırlanmış antibakteriyel formülü ile bakteri ve kirleri her türlü yüzeyden yok ederek temizlik ve hijyeni aynı anda sağlayabilirsiniz.

ÖZELLİK

Aileni ve Sevdiklerini Koru

Özel geliştirilmiş antibakteriyel özelliğe sahip güçlü formülü ile duvar, kapı, tezgah, fayans, masa, klavye, telefon, araç iç yüzeyleri…vb. el değen tüm alanlarda bakterileri öldürerek etkili sonuç ve mükemmel koruma sağlar . Alkol ve parfüm içermeyen ve kullanıldığı yüzeylere zarar vermeyen BioBellinda Çok Amaçlı Hijyenik Temizlik Sıvısı, kullanımı esnasında rahatsız edici bir koku yaymaz ve kullanım sonrasında zararlı kalıntı bırakmaz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her yerde, her zaman güvenle kullanabileceğiniz antibakteriyel yüzey temizleyici ile aileniz ve sevdikleriniz için sağlıklı, güvenilir ve hijyenik bir yaşam alanı sağlayabilirsiniz.

KULLANIM

Püskürtme aparatı ile kullanıma uygun olan BioBellinda Çok Amaçlı Hijyenik Temizleme Sıvısı’nı, silmek istediğiniz yüzeylere direkt püskürterek genel temizlik bezi ile silebilirsiniz. Ekstra bir durulamaya gerek yoktur.

Siz de temas ettiğiniz tüm yüzeylerde ekstra hijyen sağlamak istiyorsanız, BioBellinda Çok Amaçlı Hijyenik Temizleme Sıvısı’na  avantajlı kargo fırsatından yararlanarak sahip olabilirsiniz. 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi