Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
Kurumsal İletişim :  +90 216 324 99 80       Whatsapp Hattı :  Paylaş +90 850 259 69 59
TR Dil: Türkçe Down

Beyaz Mobilya Temizleyici

Mobilyalarımız evimizin en güzel öğeleridir. Onları büyük bir özen ile seçer ve yine büyük bir özen ve dikkat ile de kullanırız. Elimizden geldiği kadar yıpranmamaları, kirlenmemeleri için uğraşırız. Ama bazı durumlarda mobilyalarımız kirlenir ya da toz, kir, lekelenmeler gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu durum özellikle beyaz mobilyalarımızda büyük bir sorun halindedir. Peki, böyle durumlarda en iyi çözüm nedir? Beyaz mobilyaların lekelenme, kirlenme, tozlanma gibi sorunlarına karşılık ne yapabiliriz?

Beyaz mobilya temizleyici ürün bu konuda size yardımcı olmaktadır. Bu amaç ile, beyaz mobilyaların kirlenme sorunlarına bir çözüm olması amacı ile üretilmiştir. Bu yazımızda size bu önemli ürünü tanıtacağız. İlk olarak bu ürünün ne olduğunu, ne tür maddeler içerdiğini, sonrasında da ürünün genel özelliklerini ve nasıl kullanılması gerektiğini açıklayacağız.

Beyaz Mobilya Temizleyici Nedir?

Bu ürün beyaz mobilyaların temizliği ve bakımı için özel olarak imal edilmektedir. Mobilya yüzeylerindeki zararlı bakteri ve mikropları, kirleri ve tozları, lekelenmeleri iyi bir biçimde temizlemektedir. Mobilyayı her tür kirden, tozdan, bakteriden arındırmaktadır. Bu ürün sayesinde beyaz mobilyalarınız hiçbir şekilde yıpranmadan,  zarar görmeden temizlenmektedir. Ürün aynı zamanda uygulandığı yüzeyde herhangi bir iz, leke ve benzeri olumsuz etkide bulunmaz. Evinizdeki tüm beyaz mobilyaları bu ürün ile gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

Bu ürün kısacası bu anlama gelmektedir. Bu bilgileri bilmeniz şu an için yeterli olacaktır. Bu ürünü daha iyi tanımanız amacı ile şimdi sizlere beyaz mobilya temizleyicinin genel özelliklerini anlatacağız. Bu konuyu yazının devamında görebilirsiniz.

Beyaz Mobilya Temizleyicinin Özellikleri Nelerdir?

Beyaz mobilya temizleyici ürünün genel özelliklerinden sizlere bahsedelim. Bu sayede ürün hakkında bilmeniz gereken en önemli noktaları da kavramış olacaksınız. Mobilya temizliği normal şartlarda oldukça özen isteyen, enerji isteyen, hatta uzun süren bir iştir. Çünkü hepimizin bildiği gibi mobilya lekeleri oldukça zorlu lekeler halindedir ve temizlenmesi de bir o kadar güç haldedir. Ama bu ürün ile birlikte artık beyaz mobilya temizliğinin çok daha kolay bir hal aldığını rahatça söyleyebiliyoruz. Mobilya temizliği işini kısa sürede ve en etkili şekilde halletmek istiyor iseniz bu ürün size yardımcı olur.

Ürünü uygular iken fazladan bir enerji harcamanıza, tamamen temizlemek için güç harcamanıza gerek kalmaz. Bu, onun içerdiği etkin maddelerden dolayıdır. İçerdiği maddeler güçlü bir şekilde uygulanan bölgeye nüfuz eder ve lekeler, tozlar, kirler pratik şekilde mobilyadan silinir. Beyaz mobilya temizleyicini içerdiği maddeler arasında hiçbir şekilde zararlı, kimyasal maddeler yer almaz. Tüm maddeler kişilere de mobilyalara da zarar vermeyecek olan maddelerdir. Bu da onun kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Aynı zamanda bazı mobilya temizleyiciler etrafa çok keskin, rahatsız edici bir koku yayarlar ve uzun saatler o odayı havalandırmak gerekebilir. Fakat bu üründe zararlı ve kimyasal hiçbir madde bulunmadığından dolayı keskin bir koku, rahatsızlık hissi gibi durumlar görülmez. Bu temizlik ürününde fosfat, amonyak, paraben, SLES ve klor gibi zararlı olan kimyasal maddeler bulunmaz. Gönül rahatlığı ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Peki, ürünü nasıl uygulamak gerekir? Bu ürünün doğru kullanımı nasıl olmalıdır? Bu soruların yanıtlarını merak ediyor iseniz yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Beyaz Mobilya Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Aslında size, yukarıda, ürünün nasıl kullanılacağını oldukça yüzeysel bir şekilde anlattık. Fakat bu konuyu daha da derinlemesine ele almamız gerekir ise size şu bilgileri verebiliriz: Beyaz mobilya temizleyici ürününü doğrudan uygulamadan önce 1 / 5 oranında sulandırmanız gerekir. Sulandırma işleminden sonra ürünü kolayca uygulayabilirsiniz. Ürünün püskürtme aparatı vardır ve bu aparat sayesinde istediğiniz mobilya yüzeyine eşit bir şekilde ürünü uygularsınız. Sadece birkaç fıs kadar sıkmanız yeterli olur. Aynı zamanda bir bez yardımı ile de ürünü mobilya yüzeyine iyice yedirebilirsiniz.

Ürünü uyguladıktan sonra durulamanız gerekmez. Ama diler iseniz durulayabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Ürün hiçbir şekilde iz, leke bırakmamaktadır. Ürünün doğru kullanımı bu şekildedir. Şimdi daha iyi görmüş olduğunuz üzere bu ürün oldukça kolay ve hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. En ektili sonuçları size vermektedir.

Bu konuyu da detaylı bir şekilde gördüğünüze, anladığınıza göre şimdi diğer bir merak edilen soruya geçiş yapalım. Sıradaki başlığımızda beyaz mobilya temizleyicinin fiyatının ne olduğu hakkında yüzeysel bilgiler verdik. Böylece ürün hakkında önceden bir bilginiz olacaktır.

Beyaz Mobilya Temizleyicinin Fiyatı Nasıldır?

Beyaz mobilya temizleyicinin fiyatı hakkında sizlere ilk olarak şunu söyleyebiliriz: Bu ürünün fiyatı her bütçeye uygun haldedir. Yani bütçeniz ne olursa olsun bu kaliteli ürünü rahat bir şekilde alabilirsiniz. Temizlik ürünlerinin genel fiyatlarına bakıldığı zaman da beyaz mobilya temizleyici ürününün fiyatının gayet uygun ve de makul bir fiyat olduğu anlaşılır.

Genelde insanlar temizlik malzemelerine çok fazla para harcamaktadır ve işin en kötü yanı da harcanan paranın ne yazık ki karşılığını bulamıyor olmasıdır. Ama bu ürün içerdiği kaliteli, zararsız maddeler ile de, kolay bir şekilde uygulanıyor olması ile de ve en kısa sürede en etkili sonuçları size veriyor olması ile de verdiğiniz paranın karşılığını vermektedir. Ürünün net fiyatının ne olduğunu görmek istiyor iseniz hemen sitemizde ürünü inceleyebilirsiniz.

 Ürün
-25%
BioBellinda
Cam & Mobilya Temizleyici
41,00 TL 30,75 TL

İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi