Berenis Bitki Özlü Şampuan Kepek Oluşumuna Karşı | Biobellinda
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL64

Berenis Bitki Özlü Şampuan Kepek Oluşumuna Karşı

Star Star Star Star Star
246,00 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Güzelliğin ayrılmaz bir parçası olan saç bakımı, temizliği olduğu kadar kepeksiz, sağlıklı bir görünümü de hedefler. Temiz, kepekten arınmış, sağlıkla parlayan saçlara ulaşmak için, ilk adım olarak kaliteli ve saçınıza uygun ürünleri tercih etmeniz gerekir. Eğer kepek probleminiz varsa o zaman seçimlerinizi çok daha hassas yapmanız önem taşır. BioBellinda Berenis Şampuan, kepekli saçlar için özel olarak formüle edilen içeriği ile sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturabilir.

ÖZELLİK

Doğa Formülle Kepeksiz ve Sağlıklı Saçlar

%100 doğal yağlar içeren özel formülü sayesinde ürün, saçlarınızda kepek oluşumunun önünü kesmeye yardımcı olur. Kısa sürede kepeksiz, temiz ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. BioBellinda Berenis Şampuan (Kepekli Saçlar), kepek karşıtı yapısının yanında onarıcı etkiye de sahiptir. Bütünüyle doğal içeriğe sahip olan şampuan, saçınızı kepekten arındırırken daha sağlıklı saç tellerine sahip olmanıza da yardımcı olur. Kullanılan yağlar sertifikalı ve doğaldır. Üründeki koku ve renk yağların doğal kokularıdır. Alkol ve boya içermez.

 

 

KULLANIM

Pratik Kullanım, Kalıcı Çözüm

BioBellinda Berenis Şampuan (Kepekli Saçlar) ürününü direkt olarak ıslak saçınıza uygulayın ve saç derinize masaj yaparak köpürtün. Ürünün saç derinizin tümüne nüfuz edebilmesi için birkaç dakika bekleyin ve ılık su ile durulayın. İhtiyaç duyduğunuz takdirde bu işlemi bir kez daha tekrarlayın. BioBellinda Berenis Şampuan (Kepekli Saçlar) ürününü avantajlı kargo fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı

Kepekli Saçlar İçin Şampuan

Kepekli Saçlar İçin Şampuan

Saç bakım ürün çeşitlerinden birisi olan şampuan pek çok kişi tarafından sıklık ile tercih edilir. Farklı saç özelliklerine göre şampuan çeşitleri üretilmektedir. Saç yapılarında kepek sorunu yaşayanlar için kepekli saçlar için şampuan çeşitleri önerilir. Genel olarak kepeğe karşı etkili içeriler ile oluşturulmuş şampuan çeşitlerindendir.

Saçlar her zaman için önemlidir. Genellikle sürekli olarak daha bakımlı olması istenir. Peki saçlarda neden kepek oluşur?

 • Bazı deri hastalıkları sebebi ile saçlarda kepekler oluşabilir.
 • Saçların taranması işlemi düzenli olarak yapılmıyor ise saçlarda kepekler oluşabilir.
 • Düşük hava sıcaklıkları nedeni ile saçlarda kepekler oluşabilir.
 • Saçların düzenli olarak temizlenmemesi durumunda saçlarda kepekler oluşabilir.
 • Vücutta gelişen bazı rahatsızlıkların sonucu olarak saçlarda kepekler oluşabilir.
 • Düzensiz yeme alışkanlıkları saçlarda kepekler oluşturabilir.
 • Günlük yaşamda duyulan stresin etkisi olarak saçlarda kepekler oluşabilir.

Saçlarda kepeği oluşturan etmenler çok fazladır. çünkü saç derisi pek çok dış etmenlerden etkilenmektedir. Saç derisi özelliklede günlük yaşam tarzından direk olarak etkilenmektedir. Düzenli ve besleyici yaşam tarzı ile kepeklerden kolaylık ile kurtulmak mümkündür.

Kepekli Saçlar İçin Şampuan önerileri

Günümüzde tek tip kepekli saçlar için şampuan çeşidi bulunmaz. Farklı içerikler ile kepekli saçlar için şampuan çeşitleri üretilir. Kepekli saçlar için şampuan önerileri olarak liste oluşturmak çok zordur. çünkü her saçı tipi için şampuan önerisi farklı olur. Fakat kepekli saçlara sahip kişiler genel olarak hangi şampuan çeşidini kullanacağı konusunda kararsızlık yaşar.

Genel olarak kepekli saçlara sahip kişiler kepekli saçlar için şampuan çeşitlerinin tester ürünlerinin denemeleri önerilir. Saç tipine uygun olan şampuan çeşidine daha kolay olarak keşfedebilir. Kepek sorunlarına etkili çözüm için genel olarak doğru şampuan tercihlerinin yapılması öneriliyor.

Peki kepekli saçlar hangi durumun belirtileridir?

 • Kepekler saç derisinin hassas yapıda olduğunun belirtisi olabilir
 • Saç derisinde kızarıklar olabilir.
 • Saç derisinde şişme olabilir.
 • Saç derisinde kuruluk olabilir.
 • Vücutta bazı deri hastalıkların habercisi olabilir.

Kepekli saçlarda genel olarak ortak sorunlar saç derisi sağlığı ile ilgili olur. Bu yüzden de genel olarak saç derisi sağlığına dikkat edilmesi gereklidir. özellikle sürekli olarak saçlar kepek sorunları yaşayan kişilerin uzman bir doktora danışmasında fayda vardır. Eğer hastalık kaynaklı ise tedavi süreci sonrasında kepekler oluşmayabilir.

Kepekli Saçlar İçin Şampuan Erkek

Saçlarda oluşan kepekler hem kadınlarda görülür. Hem de erkeklerde görülür. Fakat kepekler erkeklerde daha yoğun olarak görülür. Kepekli saçlar için şampuan erkek çeşitleri de bu yüzden daha fazladır. Genel olarak bakıldığında ise pek çok erkek şampuan çeşitleri kepeğe karşı içerikler ile üretiliyor

Pek çok kişi için saç derisinin sağlığı ve saçların görünümü ön planda yer alır. Bu yüzden de çeşitli kepekli saçlar için şampuan ürünleri sürekli olarak tercih edilir. Erkek şampuan ürün çeşitleri genel olarak daha az sayıdadır. Fakat en çok tercih edilen erkek şampuan ürün çeşitleri arasında kepekli saçlar için olan ürünler tercih edilir.

Saçlarda oluşan kepekler iki çeşittir. İlk kuru kepek çeşidi olarak bilinir. Kuru kepek çeşitleri genel olarak minik beyaz pul şeklinde olurlar. Omuz kısımlarına dökülürler. Genellikle daha yaygın olarak görülen kepek türüdür.

İkinci kepek türü ise yağlı kepek türüdür. Genel olarak yağlı kepek türleri sarı rengine yakın pul şeklindedirler. Kuru kepek türünü göre daha büyük yapıdırlar. Kepek türleri ise yoğun olarak kaşıntıya sebep olabilir. Genel olarak kepekli saçlarda şampuanlar ile etkili çözümlere ulaşılır. Aksi durumlarda ise bir uzmana başvurulmasında yarar bulunur.

Kepekli Saçlar İçin Şampuan İçeriği

Sıklık ile saçlarda kepek sorunları yaşanmaktadır. Saçlarda kepekler için etkili çözümler yollarından biriside kepekli saçlar için şampuan çeşitleri olabilir. Saçlarındaki kepeklerden kurtulmak isteyenler için kepekli saçlar için üretilen şampuan çeşitleri genellikle bitki özlü olarak üretilir.

Kepekli saçlara özel olarak üretilen şampuan çeşitlerine piyasada kolaylık ile ulaşılabilir. Genel olarak ise kepek önleyici şampuan çeşitlerinde paraben içermemesi önerilir. Peki kepekli saçlar için şampuan içeriği olarak neler bulunur?

 • Kömür katranı malzeme kepeği önleyici şampuanlarda olabilir.
 • Kepek önleyici şampuan çeşitlerinde selenyum sülfit içereni olabilir.
 • çinko pirit içerikli şampuanlar kepeğe karşı iyi gelebilir.
 • Saçlardaki kepeklere ketokonazol içerikli şampuanlarda faydalı olabilir.

Kepeği önleyici şampuan çeşitleri genel olarak farklı içerenlerden üretilir. Farklı saç tiplerine farklı içerenler iyi gelir. Bu yüzden kepek giderici her şampuan her saç tipine iyi gelmez.

Kepek azaltıcı olarak farklı yöntemlerde bulunmaktadır. Fakat kepeğe karşı şampuanlar yoğun olarak tercih ediliyor. çünkü kullanımı daha pratiktir. Ayrıca etkili olarak çözüm bulunmaktadır. Fakat azda olsa farklı kepek önleyici yöntem türleri de kullanılmaktadır.

Kepek giderici şampuanlar bitki özleri ile kullanılan şampuanlar bulunur. Peki bu bitki özleri nelerdir?

 • çay ağacı yağı içerikli olabilir.
 • Kepek önleyici şampuan çeşitlerinde probiyotik özellikli içerikler olabilir.
 • Aleovera kepek önleyici şampuan çeşitlerinde kullanılabilir.
 • Son zamanlarda hindistan cevizi yağı içerikli şampuan çeşitleri daha fazla önerilmeye başladı.

Son yıllarda pek çok şampuan çeşitlerinde bitki özleri daha yoğun olarak kullanılmaya başladı. Şampuanlarda bitki özleri genel olarak hem daha sağlıklı olabilir. Hem de daha güzel kokulu olabilir.

Kepeksiz Saçlar İçin Şampuan

Kepekli saç sorunları genel olarak yaygın olarak görülür. Saç derisi sağlığına dikkat edenler ise genel olarak daha az kepek sorunları ile karşılaşırlar. Kepeksiz saçlar için şampuan çeşitleri genel olarak saç besleyici içerikli olarak üretilir.

Saçların istediği besleyici bakım içerikleri aynı değildir. Saçların sağlıklı gelişimleri için doğru şampuan tercih ön planda yer alır. Şampuan çeşitleri farklı saç tipleri göz önünde bulundurularak üretiliyor. Saçların daha sağlıklı olması için uzmanlar tarafından şampuan önerilerini kullanmak daha faydalı olur.

Kepekli saçlar için şampuan ürünleri sadece kepek önleyici değildir. Besleyici özellikleri de bulunmaktadır. Kepeksiz saçlara sahip olmak ise genellikle saçlara daha özenli bakım ile oluşur. Peki saçlarda kepek oluşması durumunda etkili çözüm yöntemleri nelerdir?

 • Her zaman saçlar için doğru şampuan kullanımı önemlidir.
 • Bitkisel saç bakım yağları tercih edilebilir.
 • Paraben içermeyen ürünlerin kullanılması önerilir.
 • Saç şekillendirici ürünlerin abartılı olarak kullanılmaması gereklidir.
 • Saç yıkanmaları gerektiği kadar olmalıdır.
 • Saç derisinin ısısını ayarlamak gereklidir.

Şampuan çeşitleri her zaman düzenli kullanımlara uygun olarak üretilmelidir. Genel olarak ise şampuan türleri diğer saç bakım ürünleri ile birlikte kullanılır. Daha sağlık saçlar için farklı saç bakım ürünlerini kullanmak gereklidir.

Yağlı Kepekli Saçlar İçin Şampuan

Kepekli saçlara özel olarak üretilen şampuan çeşitleri saç tiplerine göre üretilir. Genel olarak yağlı kepekli saçlar için şampuan çeşitleri yağlı cilt tipine uygun olarak üretilir. Yağlı cilt tipindeki kişiler için kepekten kurtulma yöntemi olarak bu tarz şampuan çeşitleri önerilir. Böylece daha etkili olarak kepeksiz saçlara sahip olunur.

Günümüzde pek çok kişinin cilt tipi yağlı cilttir. Bu yüzden de özelliklede saç bakım ürünlerinde yağlı ciltler için uygun olan tercih edilmesi önerilir. Yağlı saç tipleri genel olarak daha güçsüz olurlar. Bu durumdan dolayı daha besleyici saç bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

Yağlı saç tiplerindeki kepekler önleyici özel şampuan çeşitlerinden sadece kepek giderici içerikler etkili olmaya bilir. Etkisi gösterebilmesi için hem kepek önleyici özellikli olması gereklidir. Hem de saçları daha canlandırıcı etkisi olması gerekir. Yağlı saçlarda kepekli saçlar için şampuan ürünlerinin genel özelliklerinde bunların olması daha doğru olabilir.

Saç tiplerine özel şampuanlar genel olarak daha faydalı olarak önerilebilir. Fakat şampuan kullanımları ile geçmeyen kepekler için ise uzmana danışılması önerilir.

Kuru Kepekli Saçlar İçin Şampuan

Saç tiplerinden kuru saç türü genel olarak daha çok bakım ister. Sürekli olarak saç bakım ürünlerinin kullanılmasında fayda vardır. Kuru kepekli saçlar için şampuan çeşitleri genel olarak daha az tercih edilir. çünkü kuru saç tiplerine sahip kişiler daha az sayıdadır.

Kuru saç tipine sahip kişiler genel olarak saç bakımlarının daha yoğun olması gereklidir. Genellikle bitkisel özlerinden oluşan yağlar ile saç bakımları desteklenmesi beklenir. Daha sağlıklı saçlar için kuru saç tüplerin istekleri genel olarak besleyici yağlardır.

Bitkisel yağlar ile saç bakımları kuru saç tipleri için ön planda yer alması daha doğrudur. Genel olarak ise kullanılan saç bakım yağları;

 • Badem yağı
 • Hint kınası yağı
 • Aloevera yağı
 • Isırgan otu yağı

Kepekli saçlarda kullanılan bitkisel yağ çeşitleri farklı seçeneklerde olabilir. önemli olan kepekli saçlar için şampuan türleri ile birlikte kullanılan yağların saçın isteklerine göre kullanılmasıdır. Uzman kontrolü dahilinde kullanılması ise daha etkili yöntemler arasında yer alır. özellikle saçlarda aşırı kepek pek de istenilmeyen bir durumdur. Bu sorundan kurtulmanın yoluysa etkili bir kepekli saçlar işin şampuan kullanmaktan geçer!

Aşırı Kepekli Saçlar İçin Şampuan

Kepekli saç sorunu yaşayan kişiler genel olarak aynı sorunları yaşamaktadırlar. özelliklede aşırı kepekli saçlar için şampuan çeşitlerinin devamlı olarak kullanılması önerilir. Kepekli saç sorunu yaşayanların ortak sorunu olarak etkili yöntem bulamamak olabilir. çünkü saçlarda devamlı kepek sorunu yaşayan kişiler genellikle sağlıklı saçlara kavuşmak isterler.

Sürekli olarak kepekli saçlar için şampuan çeşitlerinin kullanımları saçlara zarar vermez. özelliklede besleyici içerikli olan kepek önleyici şampuan çeşitleri saçı besler. Böylece saçların çok daha canlı ve göz alıcı olması da mümkün olur.

Boyalı ve Kepekli Saçlar İçin Şampuan

Saç bakımları her zaman ön planda yer alır. Fakat kepek sorunları saç bakımlarında güzel görünümü bozar. Boyalı ve kepekli saçlar için şampuan türleri genel olarak kadınlar tarafından tercih edilir. Kullanılan boyalara zarar vermeden kepek sorunlarından bir an önce kurtulmak istemektedirler.

Saç bakımlarında kepekli saçlar için şampuan çeşitlerinde kullanılan besleyici içerikler önemsenmektedir. çünkü besleyici içerikleri ile saç bakımları daha sağlıklı olarak gerçekleşir.

Kepek önleyici şampuan çeşitlerine ise pek çok ortamda erişim sağlanabilir. özelliklede online platformda satışları son yıllarda daha çok artmıştır. çünkü online platform çeşitleri ile kepek önleyici şampuanlara daha rahat erişim sağlanır.

Kepek önleyici şampuan çeşitleri her zaman için anlı çözümlerde rahatlık ile kullanılabilir. Genel olarak saçlara zararı yoktur. Fakat doğru şampuan seçilmediği taktirde etkisini görebilmek zordur.

Pek çok kişi tarafından tercih edilen kepekli saçlar için şampuan çeşitleri genel olarak düzenli kullanımlar ile etkilidir. özelliklede sürekli olarak kepek sorunları yaşayan kişiler gündelik hayatta her zaman kullanılması önerilir.

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi