Berenis Bitki Özlü Şampuan Boyalı Saçlar İçin | Biobellinda
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Dil: Türkçe Down
Ürün Kodu: BL65

Berenis Bitki Özlü Şampuan Boyalı Saçlar İçin

Star Star Star Star Star
87,87 TL
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Boyalı saçlara doğru ve etkili bir saç bakımı uygulanmadığı takdirde saç boyası akabilir ya da rengi solabilir. Ayrıca boya ile işlem görmüş saçların korunması, yıpranmış saç tellerinin onarılması için etkili bir şampuan kullanmak gerekir. BioBellinda Berenis Şampuan (Boyalı Saçlar), özel formülü ile saç renginizi korur ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur.

ÖZELLİK

Bakım, Onarım ve Etkili Temizlik

BioBellinda Berenis Şampuan (Boyalı Saçlar), saçlarınızda güçlü bakım, onarım ve temizlik etkilerini bir arada gösterir. Saç renginizi koruyan formülü, saç boyanızın ömrünü uzatır. İçerisindeki doğal yağlar ile saçlarınızın daha güçlü ve sağlıklı uzamasını sağlar.

Doğal ve Güvenilir Formül

BioBellinda Berenis Şampuan (Boyalı Saçlar), doğal yağlardan oluşan bir formüle sahiptir. Ürünün ferahlatan kokusu ve rengi de tamamen doğal ve sertifikalı yağlardan kaynaklanır. BioBellinda Berenis Şampuan (Boyalı Saçlar) ürününde bulunan biberiye, gül ağacı ve Ylang Ylang yağları, saç rengini muhafaza etmekte etkilidir. %100 doğal yağlardan oluşan ürün içeriği alkol içermez.

 

 

KULLANIM

BioBellinda Berenis Şampuan (Boyalı Saçlar) ürününü direkt olarak ıslak saçınıza uygulayın ve saç derinize masaj yaparak köpürtün. Ürünün saç derinizin tümüne nüfuz edebilmesi için birkaç dakika bekleyin ve ılık su ile durulayın. İhtiyaç duyduğunuz takdirde bu işlemi bir kez daha tekrarlayın. Saç bakım rutininizi tamamlamak için, devamında BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Kremi uygulayabilirsiniz. Siz de saçlarınızın rengini ve sağlığını korumak için BioBellinda Berenis Şampuan (Boyalı Saçlar) ürününü avantajlı kargo fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
TÜMÜNÜ GÖR
Kampanyalı Ürünlerimiz
Kampanyalı Ürünlerimiz
Ürün
İndirim
KİŞİSEL BAKIM & HİJYEN
Biobellinda Duş Jeli Zeytinyağı Özlü 290 Ml
73,22 TL
BİOBELLİNDA DUŞ JELİ ZEYTİNYAĞI ÖZLÜ 290 ML (1 Adet)
13,90 TL

 
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi