Biobellinda Üyesi Seçiniz

Ürün satın almak veya BioBellinda Üyesi olmak için lütfen aşağıya, varsa iletişimde olduğunuz BioBellinda Üyesinin Numarasını veya Kullanıcı Adını giriniz. İletişimde olduğunuz bir BioBellinda Üyesi yoksa sağ taraftaki bağlantıları kullanınız.

 
Yeni Müşteri Kaydı
BioBellinda-Web Sitesi Kullanım Koşulları

www.biobellinda.com.tr  web sitesine girmeniz veya www.biobellinda.com.tr web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan BİOBELLİNDA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ.  sorumlu değildir. Biobellinda, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Biobellinda, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Biobellinda , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Biobellinda’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Biobellinda, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Biobellinda, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Biobellinda markası ve diğer markalar, www. biobellinda.com.tr  alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Biobellinda’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Biobellinda.com’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir( veya gerekmektedir. ).Biobellinda.com’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının Biobellinda’nın banka veya posta çeki hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 1 hafta içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

Biobellinda, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.


BioBellinda Gizlilik Politikası

Üyelerimizin, müşterilerimizin biobellinda.com.tr sitemize ("sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre BioBellinda ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'ncaonline olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler BioBellinda tarafından görülmez ve kaydedilmez).

 

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin BioBellinda ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, BioBellinda ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

 

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan BioBellinda sorumlu değildir.

 

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile BioBellinda'ya danışabilirsiniz.


Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 


Daha önce oluşturmuş olduğunuz hesabınız var ise, lütfen Kullanıcı Adı ile giriş yapınız.
Kullanıcı Giriş Sayfası


Neden Kayıt Olmalıyım

1. Çevrimiçi (Online) mağazamıza tam erişim elde etmek.
2. Tekrar eden siparişler için Alışveriş Listesi oluşturmak.
3. Siparişlerinizi takip etmek.
4. BioBellinda Üyeleri ile haberleşmek.